MacBook Air 2020 ile programlama yapılabilir mi?

Monsieurr97

Decapat
Merhaba, programlama için macOS ekosistemine geçiş yapmak istiyorum fakat gördüğüm Mac kullanan bütün programcılar Pro modeli kullanıyorlar. Aklımda şöyle bir şey var; Air i5 10. Nesil modelinin RAM'ini 16'ya yükseltirsem programlama konusunda beni yarı yolda bırakır mı?

Rahat bir şekilde olur ancak ısınma problemini araştır 2020 model için.

Merhaba, programlama için macOS ekosistemine geçiş yapmak istiyorum fakat gördüğüm Mac kullanan bütün programcılar Pro modeli kullanıyorlar. Aklımda şöyle bir şey var; Air i5 10. Nesil modelinin RAM'ini 16'ya yükseltirsem programlama konusunda beni yarı yolda bırakır mı?
Sıkıntı çıkarmaz merak etme, ihtiyacın olan her şeyi yapar. Ama sadece programlama için alacaksan iPad Pro'yu da seçenek olarak değerlendirmelisin bence.

Rahat bir şekilde olur ancak ısınma problemini araştır 2020 model için.
Isınma problemi hakkında bilgim var. 100 dereceye kadar çıkıyor sıcaklık. Hatta çok zorlandığında 101,102 oluyormuş. Ancak o sıcaklıklar o işlemciyi bozmaz tarzı bir şey demişti bir youtuber. Inteldeki verilere göre öyle miymiş neymiş.
Sıkıntı çıkarmaz merak etme, ihtiyacın olan her şeyi yapar. Ama sadece programlama için alacaksan iPad Pro'yu da seçenek olarak değerlendirmelisin bence.
Okul için de kullanacağım iPad bana göre değil bence.
Yazacağınızla compiler ile ilgili hiçbir sıkıntı olmaz kanaatindeyim. Neyle yazacaksınız değil ne yazacaksınız diye sordum.
Hobi olarak yapıyorum genelde Web sitesi tasarlamayla ilgileniyorum.

Isınma problemi hakkında bilgim var. 100 dereceye kadar çıkıyor sıcaklık. Hatta çok zorlandığında 101, 102 oluyormuş. Ancak o sıcaklıklar o işlemciyi bozmaz tarzı bir şey demişti bir YouTuber. Intel'deki verilere göre öyle miymiş neymiş.

Okul için de kullanacağım iPad bana göre değil bence.

Hobi olarak yapıyorum genelde Web sitesi tasarlamayla ilgileniyorum.

Hiç dert çekmeyin o zaman. Gönül rahatlığıyla kullanın.

Geri
Yukarı