MacBook Air i3 2020 takılıyor

Th3_Th13f

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, ben 1 hafta önce M1 olmayan i3'lü modeli satın aldım 7200 (sıfır) ancak macOS güncellemesini yapmama rağmen çok ciddi bir takılma ve ağırlık var bilgisayarda. İade mi etsem bilemedim. Fikirlerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodaki arkadaşlar da benzer sıfır cihazdaki bir sıkıntıyı dile getirmişler. Cihazın sıfır olmasına rağmen takılma, donma gibi sıkıntı varsa Apple ile iletişime geçip para iadesi veya değişim talep etmeni öneririm

Son nesil Intel Air'lar da ısınma problemi var. İşlemci çok ısındığı için frekansını düşürüyor bu da size takılma olarak geri dönüyor. Keşke alırken buraya danışsaydınız. Bence hemen iade edin.

Merhabalar arkadaşlar, ben 1 hafta önce M1 olmayan i3'lü modeli satın aldım 7200 (sıfır) ancak macOS güncellemesini yapmama rağmen çok ciddi bir takılma ve ağırlık var bilgisayarda. İade mi etsem bilemedim. Fikirlerinizi bekliyorum.

Hocam Apple’dan iade ya da değişim talebinde bulunun.
Yüklediğiniz Big Sur sürümünden de çok sorun çeken var.

Keşke güncellemeseydiniz bende ondan sordum sorun Big Sur'la alakalıdır diye.

Big Sur şuan sıkıntılı optimizasyon açısından, temiz Catalina kurulumu yapın cihazınıza düzelmezse Apple Destek ile iletişime geç bence.
Catalina'da da oluyordu aynı şeyler.
Hocam Apple’dan iade ya da değişim talebinde bulunun.
Yüklediğiniz Big Sur sürümünden de çok sorun çeken var.
Apple'dan almadım hocam öyle bir sorun var ne yazık ki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı