MacBook Air için Monterey mi yoksa Big Sur mu?

Evet en son güncel olan doğrudur.

Hocam Mac Air 8 GB mi var sizde de M1 çipli bendeki cihaz bu da sizden rica etsem ekran parlaklığı yüzde 40 civarı klavye parlakligi kapali iken YouTube'da video izlerken %1şarj kac dakikada iniyor acaba onu test etmeniz mümkün mü bende 8 dk da %1şarj iniyorda arka planda baska islem yokken sadece YouTube üzerinden bir video ile test edebilir misiniz musaitseniz.

2021 M1 8 GB olanı var bende, akşama testini yapabilirim söz vermiyorum. Ama pil ömrü gayet iyi klavye ekran parlaklığı en yüksekte kullanıyorum şarj 2.5 - 3 gün gidiyor.

2021 M1 8 GB olanı var bende, akşama testini yapabilirim söz vermiyorum. Ama pil ömrü gayet iyi klavye ekran parlaklığı en yüksekte kullanıyorum şarj 2.5 - 3 gün gidiyor.

Gunde kac saat kullanıyorsunuz peki ortalama, 2021 derken bende cihazi yeni aldım sistem bilgilerinde 2020 yaziyor M1 çipli benimki de 8 GB RAM var yani testi yapabilirseniz çok sevinirim. Sadece YouTube testi yapsanız yeterli %1şarj kac dakikada eksiliyor bunu bilsem yeterli.

Hocam testi yapacaktınız ama yaptıysanız sonuçları öğrenebilir miyim?

Son düzenleme:
Gunde kac saat kullanıyorsunuz peki ortalama, 2021 derken bende cihazi yeni aldım sistem bilgilerinde 2020 yaziyor M1 çipli benimki de 8 GB RAM var yani testi yapabilirseniz çok sevinirim. Sadece YouTube testi yapsanız yeterli %1şarj kac dakikada eksiliyor bunu bilsem yeterli.

Hocam testi yapacaktınız ama yaptıysanız sonuçları öğrenebilir miyim?
%1 şarj 6 DK sonra düştü bende.

Klavye ve ekran parlaklığı en yüksektemi yaptiniz bu testi hocam yoksa size dedigim gibi ekran parlaklkk yüzde 40 klavye parlakligi kapalıyken mi yaptınız. Ve sürümünüz hala Big Sur mu hocam montereye geçiş yaptiniz mi?
Monterey geçiş yaptım parlaklıklar yarımın üstü.

Yeni konular

Geri
Yukarı