MacBook Air M.2 8 GB RAM yeterli mi?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, 12. sınıfım. Üniversitede bilgisayar/ yazılım mühendisliği seçeceğim yüksek ihtimalle. Üniversite boyunca kullanacağım bir laptop olacak. 8 GB RAM sıkıntı çıkarır mı ileride? Takviye yapılamadığı için ileride M.2 hala taş gibiyken sırf RAM yüzünden tüm laptopu değiştirmek istemiyorum. Bir de masaüstü Windows bilgisayarım var depolama yükseltmeyi düşünmüyorum o yüzden.

Seciminize gore yeterli.
Fikriniz için teşekkürler. Apple'daki eğitim indirimleri hakkında bir bilginiz var mı? Üniversite öğrencilerine diyor fakat herhangi bir doğrulama ile karşılaşmadım ödeme ekranına gelene kadar. Kuzenimin üzerine alacağım zaten ne olur ne olmaz diye ama bilen varsa söyleyebilir mi?

Fikriniz için teşekkürler. Apple'daki eğitim indirimleri hakkında bir bilginiz var mı? Üniversite öğrencilerine diyor fakat herhangi bir doğrulama ile karşılaşmadım ödeme ekranına gelene kadar. Kuzenimin üzerine alacağım zaten ne olur ne olmaz diye ama bilen varsa söyleyebilir mi?
Dogrulamayi fatura asamasinda istiyor diye hatirliyorum.

Dogrudan Apple uzerinden mi aliyorsunuz yoksa Troy gibi bir yetkili saticidan mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı