MacBook Air M1 8 GB vs Matebook D16

"Alayım uzun süre kafam rahat etsin." Diyorsanız Mac'ler bu konuda kendilerini kanıtlamış cihazlar.
Hala MacBook Pro 2012 kullanan kişiler var.
ramin 8 gb olması bir sorun yaratır mı sizce araştırdığım kadarıyla ramden şikayet edenler de var sorun yaratmıyor diyenler de var

Sizi düşündürten farklar nelerdir?
en kritik nokta ram aslında belki ekranlar arası inç farkını da dahil edebiliriz

ramin 8 gb olması bir sorun yaratır mı sizce araştırdığım kadarıyla ramden şikayet edenler de var sorun yaratmıyor diyenler de var

en kritik nokta ram aslında belki ekranlar arası inç farkını da dahil edebiliriz

Ben kendim MacBook Air M1 kullanıcısıyım. Normal kullanıcıyım. Yazı yazıyorum sürekli. Ofis programları kullanıyorum ve internette geziniyorum. En ufak sorun yaşamadım. Tabi kullanım alışkanlığı ihtiyacı doğurur. Siz de genelde bu şekilde kullanıyorsanız sizi üzmeyecektir.
Ekran noktasında ise büyük ekran seviyorsanız MacBook size küçük gelebilir. Ben kompakt tasarım seviyorum o yüzden memnunum.

Ben kendim MacBook Air M1 kullanıcısıyım. Normal kullanıcıyım. Yazı yazıyorum sürekli. Ofis programları kullanıyorum ve internette geziniyorum. En ufak sorun yaşamadım. Tabi kullanım alışkanlığı ihtiyacı doğurur. Siz de genelde bu şekilde kullanıyorsanız sizi üzmeyecektir.
Ekran noktasında ise büyük ekran seviyorsanız MacBook size küçük gelebilir. Ben kompakt tasarım seviyorum o yüzden memnunum.
Air m1 modelini deneyimledim az da olsa. Retina ve 2k ekran inç farkını problem ettirmeyebilir muhtemelen şöyle bir düşününce. Sormak istediğim diğer bir konu, hiç oyun deneyiminiz oldu mu acaba bahsettiğim oyun serisini bu cihazda oynamak çok problem yaratır mı?

İnanın hiç oyun oynamadım. O yüzden bu konuda bir deneyimim yok maalesef.

Baktım sizin için Football Manager oyununun özelliklerine. Kasacağını hiç sanmıyorum.

Son düzenleme:
İnanın hiç oyun oynamadım. O yüzden bu konuda bir deneyimim yok maalesef.

Baktım sizin için Football Manager oyununun özelliklerine. Kasacağını hiç sanmıyorum.
Ben de bakmıştım benchmark testlerine bir süre önce hiç fena durmuyordu gerçekten lakin ısınma problemi vs. yaşarsa o zaman tam tersi bir deneyim yaşatabilir sanıyorum.. yaşatıp yaşatmayacağını öğrenmenin yolu da satın almak galiba çok teşekkür ederim yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı