MacBook Air (M1) alınır mı?

Onlara göre Windows hantal, eski ve güvensiz bir ortam. Boş ver tartışmaya gerek yok.

Hantallık değil benim için en önemli şeylerden biri batarya ve sessiz yanında da hız önemli ben hiç Mac kullanmadım sadece fikrinizi sordum Thinkpad bence de guzel Huawei D16 da F/P olarak en alinasi laptop ama MacBook'ların ömürleri ortada her yıl bilgisayarin o parcasiyla bu parcasiyla da ugrasmak istemiyorum ben mesela çevremdeki herkesin MacBook'lari 6 7 yillik sorunsuz kullaniyorlar. Ama insan bir şeyi şu an 1 kere alabiliyor o yüzden en sağlamı en güzeli olsun diyor malum fiyatlar çok mecbur taksitle aliyor insanlar fiyatinin hakkinin vermesini bekliyoruz. Yoksa gidip RTX 3060'li sistemede 13 k verebilirsin pil ömrü 2 saat 2 yildan sonra su parcasi sorunlu bu parcasi yandi ugrasmak istemiyorum. MacBook Air M1 gibi laptop oneriniz varsa lutfen onerin bize de fikir oluyor.

Hantallık değil benim için en önemli şeylerden biri batarya ve sessiz yanında da hız önemli ben hiç Mac kullanmadım sadece fikrinizi sordum Thinkpad bence de guzel Huawei D16 da F/P olarak en alinasi laptop ama MacBook'ların ömürleri ortada her yıl bilgisayarin o parcasiyla bu parcasiyla da ugrasmak istemiyorum ben mesela çevremdeki herkesin MacBook'lari 6 7 yillik sorunsuz kullaniyorlar. Ama insan bir şeyi şu an 1 kere alabiliyor o yüzden en sağlamı en güzeli olsun diyor malum fiyatlar çok mecbur taksitle aliyor insanlar fiyatinin hakkinin vermesini bekliyoruz. Yoksa gidip RTX 3060'li sistemede 13 k verebilirsin pil ömrü 2 saat 2 yildan sonra su parcasi sorunlu bu parcasi yandi ugrasmak istemiyorum. MacBook Air M1 gibi laptop oneriniz varsa lutfen onerin bize de fikir oluyor.

Bende de bir tane bozuk laptop var ekran kartı yanmış nasıl yandığı bilmiyorum bende tamir ettirmedim inatla Hackintosh yapıp Intel ekran kartımı kullandım sorunsuz şu an. Ben de MacBook Pro M1 var kullanıyorum bir sıkıntı çıkardığını görmedim zaten Apple gönderdiğinde kullancı hatası değilse garantiden alırlar. Ama bozulucağını da zannetmem. Bir de Mac'lerin ekranları çok güzel Windows bilgasayarlara göre. Bir şey izlerken zevk alabileceğin bir ekran. Ekranda true ton vardı işe yarıyor tabii her Mac ekranınıda var mı bilmiyorum. Genelde yazılım için Mac alıyorlar insanlar ve memun da kalırlar IPhone'la Mac'in eco sistemi gayet iyi. Telefondan bir şey kopyaladın Mac'e de geliyor. iPhone için geçerli.

Geri
Yukarı