MacBook Air M2 256 GB mühendislik için alınır mı?

Oyuncu laptopu baksanız bu fiyata daha iyi olur. Simülasyonda ekran kartına da yük biniyor bu modeller o işte zorlanır. İşlemci olarak çok iyiler ama grafik birimi yok.
Gaming Laptop almak istiyorum fakat şarj süresi ve ağırlığından dolayı soğuyorum. Başka bir öneriniz var mı bütçem max. 40 bin civarı

Peki bu laptop o dediğim uygulamaları yine kaldıramaz mı? Taşınabilir ve pil ömrü yüksek bir laptop istiyorum.

Bu laptopu almıştım fakat büyüklüğü, ağırlığı ve masaya koyduğumda yalpaladığı için iade ettim.

O fiyat bandına alabileceğin GPU'su güçlü olan şu ürün var. Ekran süresi tatmin etmeyebilir ama her türlü MacBooK'den daha güçlü ve uygulama desteği var.

O fiyat bandına alabileceğin GPU'su güçlü olan şu ürün var. Ekran süresi tatmin etmeyebilir ama her türlü MacBook'den daha güçlü ve uygulama desteği var.

Victus 30-40k bandında en iyisi gibi gözüküyor gerek CPU, GPU ve batarya olarak hem daha yüksek wh e sahip hem de 30 dakikada %50 şarj gibi özellikleri var.

Son düzenleme:
O fiyat bandına alabileceğin GPU'su güçlü olan şu ürün var. Ekran süresi tatmin etmeyebilir ama her türlü MacBooK'den daha güçlü ve uygulama desteği var.

Hocam tam emin değilim fakat sizin tahmin ettiğiniz kadar ağır işlemler yapmayacağız yüksek ihtimalle okulda bu yüzden harici GPU li bilgisayarlara ihtiyaç var mı bilmiyorum.

Hocam tam emin değilim fakat sizin tahmin ettiğiniz kadar ağır işlemler yapmayacağız yüksek ihtimalle okulda bu yüzden harici GPU li bilgisayarlara ihtiyaç var mı bilmiyorum.
GTX 1060 bile kurtarır deniliyor yani o derece

GTX 1060 bile kurtarır deniliyor yani o derece
Çok ağır ve şarj süresi 3 saat civarında biten laptoplar istemiyorum. Macbooklar içinde bazı uygulamalarda sıkıntı yaratır demişsiniz bu yüzden soruyorum aslında daha çok

Hocam tam emin değilim fakat sizin tahmin ettiğiniz kadar ağır işlemler yapmayacağız yüksek ihtimalle okulda bu yüzden harici GPU'li bilgisayarlara ihtiyaç var mı bilmiyorum.

GTX 1060 bile kurtarır deniliyor yani o derece.

GTX 1060 M.2'nin GPU'dan daha güçlü oradaki dahili GPU'lardan en az 2 kat daha güçlü. Yani o fiyat bandına çıktıysanız pil ömründen kısıp neredeyse 5 kat daha iyi GPU ve 1 nesil daha iyi CPU almak bana daha mantıklı geliyor.

Hocam tam emin değilim fakat sizin tahmin ettiğiniz kadar ağır işlemler yapmayacağız yüksek ihtimalle okulda bu yüzden harici GPU'li bilgisayarlara ihtiyaç var mı bilmiyorum.

Çok ağır ve şarj süresi 3 saat civarında biten laptoplar istemiyorum. MacBook'lar içinde bazı uygulamalarda sıkıntı yaratır demişsiniz bu yüzden soruyorum aslında daha çok.

Victus'a sıcak bakmıyorsanız o zaman ikinci el i7 işlemcili macbok Pro alıp Bootcamp üzerinden Windows kurar kullanın en azından hafif ve pili daha uzun süreler gider.

Çok ağır ve şarj süresi 3 saat civarında biten laptoplar istemiyorum. MacBook'lar içinde bazı uygulamalarda sıkıntı yaratır demişsiniz bu yüzden soruyorum aslında daha çok.

Victus için pil ömrü bazı sitelerde 7 saat diyor video oynatmaya ise 9 saat diyorlar ortalama işlerde ne kadar görür bilemem ama 30 dakikada %50 şarj edebiliyorsun.

Victus'a sıcak bakmıyorsanız o zaman ikinci el i7 işlemcili macbok Pro alıp Bootcamp üzerinden Windows kurar kullanın en azından hafif ve pili daha uzun süreler gider.
Yapacak bir şey yok diyorsunuz yani
Hafiflik ve pil ömrünü kafandan sil diyorsunuz anladığım kadarıyla.

Peki bu laptop nasıl?

Yapacak bir şey yok diyorsunuz yani.
Hafiflik ve pil ömrünü kafandan sil diyorsunuz anladığım kadarıyla.

Peki bu laptop nasıl?

Siz hafif taşıması kolay ve pil ömrü yüksek bir model istiyorsunuz sanırım ancak Victus da istemediğinizi söylediniz o yüzden geriye sadece ikinci el Intel MacBook kalıyor. Oyuncu laptopları çok kalın ve ağır olur soğutmak için ancak üstte atılan Victus gayet ince ve şık.

Attığınız TUF güzel ancak 4070 ve Ryzen 9 gerektirecek işlem yapar mısınız hiç sanmam. Boşu boşuna 44 bin TL vermeye gerek yok derim.

Siz hafif taşıması kolay ve pil ömrü yüksek bir model istiyorsunuz sanırım ancak Victus da istemediğinizi söylediniz o yüzden geriye sadece ikinci el Intel MacBook kalıyor. Oyuncu laptopları çok kalın ve ağır olur soğutmak için ancak üstte atılan Victus gayet ince ve şık.

Attığınız TUF güzel ancak 4070 ve Ryzen 9 gerektirecek işlem yapar mısınız hiç sanmam. Boşu boşuna 44 bin TL vermeye gerek yok derim.
Aslında olay şu arada bir oyun oynarım diye ilk başta Gaming Laptop almıştım fakat ağırlığı ve şarj süresinden dolayı iade etmiştim şimdi ise her şekilde gaming laptop almak zorundayım anladığım kadarıyla bu yüzden bu laptopu alayım mı demek istedim zaten hepsi notebooklara göre ağır ve şarj süresi baya az gidiyor.

Geri
Yukarı