MacBook Air M2, CS2 yüklenirken hata veriyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, MacBook Air M2 kullanıcısıyım.

Normalde uzun süredir M2 olduğu için rahatça (saatler boyu olmasa da) CS:GO'yu oyanabiliyordum.
Sonra bu CS 2 güncellemesi geldikten sonra oyun açılmamaya ve bu garip hatayı vermeye başladı çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Not: Yeniden başlattım, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım, indirdim yükledim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Normalde uzun süredir M2 olduğu için rahatça (saatler boyu olmasa da) CS:GO'yu oyanabiliyordum.
Sonra bu CS 2 güncellemesi geldikten sonra oyun açılmamaya ve bu garip hatayı vermeye başladı çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Not: Yeniden başlattım, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım, indirdim yükledim.
VAC desteği yoktu en son.

CS2'nin daha macOS'a desteği çıkmadı.

macOS sonoma ile gelen Game Porting Toolkit ile veya Crossover 23.5 ile cs2,cyberpunk,elden ring gibi birkaç oyun mac'lerde çalışabiliyor.Biraz internet araştırmasıyla bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı