MacBook Air M2 kaç monitör destekler?

Meriçç

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
MacBook Air M.2 sahibiyim. 3 harici monitör bağlamak istiyorum, kaç monitöre kadar destekler? Bunun için Docking Station cihazları var sanırım ama hangisini satın almam gerekli ya da bu satın alacağım cihaz benim işimi görür mü tam emin değilim. Bu nedenle yardımlarınızı istiyorum.

M2 aynı M1 gibi sadece tek bir tane harici monitöre izin veriyor.

Harici çözümler kullanarak harici monitör sayısını 3'e çıkarabilirsiniz.

Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

M2 aynı M1 gibi sadece tek bir tane harici monitöre izin veriyor.

Harici çözümler kullanarak harici monitör sayısını 3'e çıkarabilirsiniz.

Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu konudan ben de muzdaripim. Ekranlarımdan bir tanesini kullanamıyorum. Bu DisplayLink driver yükledikten sonra illa ki DisplayLink'in bir hubunu kullanmak zorunda mıyız ? Bende TBT 100 Corsair Thunderbolt 3 Dock var.

Ne yaptınız acaba çoklu monitör işini halledebildiniz mi?
Hallettim hocam, biraz meşakkatli oldu ama yaptım.

Şu ürünü sipariş etmek zorunda kaldım. Bu ürün bildiğimiz Type-C USB portu üzerinden 2 tane ekran besliyor, 1 tanesi 2K 144HZ diğeri 1K 120HZ. Şaşırtıcı bir şekilde sorunsuz çalışıyor. Ürünü kurduktan sonra bir tane type-c portu boş kalıyor, tane ekranı bu dock üzerinden bağladıktan sonra kalan type-c portu ile de harici bir monitör daha bağlayabiliyorsunuz ayrıca. Bu yüzden çok efsane bir ürün olduğunu düşünüyorum. Display Link macbook hayat kurtaran ürünleri arasında benim gözümde en üstlerde şu an :)

Hallettim hocam, biraz meşakkatli oldu ama yaptım.

Şu ürünü sipariş etmek zorunda kaldım. Bu ürün bildiğimiz Type-C USB portu üzerinden 2 tane ekran besliyor, 1 tanesi 2K 144HZ diğeri 1K 120HZ. Şaşırtıcı bir şekilde sorunsuz çalışıyor. Ürünü kurduktan sonra bir tane type-c portu boş kalıyor, tane ekranı bu dock üzerinden bağladıktan sonra kalan type-c portu ile de harici bir monitör daha bağlayabiliyorsunuz ayrıca. Bu yüzden çok efsane bir ürün olduğunu düşünüyorum. Display Link macbook hayat kurtaran ürünleri arasında benim gözümde en üstlerde şu an :)
Hocam kargo falan 4K tutuyor ya. ☹️

Yeni konular

Geri
Yukarı