MacBook Air video ve ödevler için yeterli mi?

MacOS harici kullanmak istemiyorum dersen bilemem ama ne kadar oyun oynamasan bile performans açısında o fiyata çok daha iyi parçalara sahip monster laptoplar var. Monster laptopu aldığın zaman illa oyun oynıycaksın diye bir şey yok. Üniversitede sınıf arkadaşlarımın çoğu oyun oynamıyor ama dersler için program yazmak için render yapmak için monster kullanıyorlar ve oldukça memnunlar.

Video derken video render'ı falan mı yoksa izlemek için mi? İzlemek içinse bence ipad daha iyi olur ödev ve video konusunda.

Amacım amfide not tutmak. Evde halihazırda hem masaüstü bilgisayarım hem de laptopum var.
Benim ihtiyacım olan küçük, kompak bir şekilde yanımda taşıyıp ve çıkarıp rahatça kullanacak bir laptop istiyorum.
Bundan dolayı MacBook almayı düşünüyorum.

Amacım amfide not tutmak. Evde halihazırda hem masaüstü bilgisayarım hem de laptopum var.
Benim ihtiyacım olan küçük, kompak bir şekilde yanımda taşıyıp ve çıkarıp rahatça kullanacak bir laptop istiyorum.
Dostum cidden o külüstür Macbook'u alacağına paranı çöpe at daha iyi. Hadi yeni çıkan modeller hem performans hem tasarımı hem de güncelliğinden dolayı yüksek fiyatları hak ediyor diyebiliriz ama 5 yıl öncesinden kalma rezil bir işlemci ve artık bırak bi esprisi resmen alay edilesi milattan kalma tasarımı olan bir laptop'a 5000₺ ödenmez. Para ekleyip son modellerinden al eğer alacaksan ya da o parayı bana, ihtiyaç sahiplerine falan gönder emin ol daha mutlu olursun. Gerçekten leş gibi duruyor o tasarımlı Macbooklar.

Ya da en mantıklı seçenek iPad al, gerçekten harikalar.

Dostum cidden o külüstür MacBook'u alacağına paranı çöpe at daha iyi. Hadi yeni çıkan modeller hem performans hem tasarımı hem de güncelliğinden dolayı yüksek fiyatları hak ediyor diyebiliriz ama 5 yıl öncesinden kalma rezil bir işlemci ve artık bırak bir esprisi resmen alay edilesi milattan kalma tasarımı olan bir Laptop'a 5000₺ ödenmez. Para ekleyip son modellerinden al eğer alacaksan ya da o parayı bana, ihtiyaç sahiplerine falan gönder emin ol daha mutlu olursun. Gerçekten leş gibi duruyor o tasarımlı MacBook'lar.

Ya da en mantıklı seçenek iPad al, gerçekten harikalar.

Hocam MacBook Pro alacağım bu modelden vazgeçtim.

Amacınıza uygun olarak 5500TL'ye çok eski bir MacBook almaktansa bir iPad ve kavyeli kılıf satın alıp çok daha ucuza getirmiş olursunuz. Hem de daha taşınabilir olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı