MacBook Air vs MSI GL65

Oktay Usta

Decipat
Yer
Kappppadokkya
Daha fazla  
Meslek
Ders çalışmak
Evet, başlıkta da belirttiğim gibi MacBook Air mi yoksa MSI GL65 mi? Bir de bu var ne dersiniz? Başka öneriniz var ise yazarsanız severim. Oyun oynamayacağım (cidden). Uzun ömürlü olmasını istiyorum ama bir de Windows 10 olmasını istiyorum. Sizce hangisini almalıyım? Önerilere açığım. Teşekkürler.

Bilgisayarda ne yapmak istediğine bağlı yalnızca office programları vs. kullanacaksan ve win 10 istiyorsan o msı saçma daha iyi ekran ve ses kalitesi sunan ekran kartsız modellere bakabilirsin. Win 10 dert değilse de mac alın tabi .

Oyun oynamayacağım. Çizim ve video montajı yapacağım. Ve canlı derslere katılıp YouTube'dan ders videoları izleyeceğim. Peki öneriniz nedir MSI önermiyorsanız?

Oyun oynamayacağım. Çizim ve video montajı yapacağım. Ve canlı derslere katılıp YouTube'dan ders videoları izleyeceğim. Peki öneriniz nedir MSI önermiyorsanız?

Bütçenizi söylerseniz MSI modern önerebilirim MSI önermiyoruz derken MSI bilgisayar camiasının en kaliteli markalarından biridir sadece oyun oynamayacağınız için öyle dedik yoksa MSI'ın çok güzel Office laptopları var.
Örnek:

Screenshot_2020-10-07-19-03-10-649_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Bütçenizi söylerseniz MSI modern önerebilirim MSI önermiyoruz derken MSI bilgisayar camiasının en kaliteli markalarından biridir sadece oyun oynamayacağınız için öyle dedik yoksa MSI'ın çok güzel Office laptopları var.
Örnek:

Eki Görüntüle 694329

Biliyorum MSI benim için en iyi marka. Fakat 9.000TL'ye MX330 az değil mi? O fiyata MacBook Air almak daha iyi değil mi? Bütçem 10.000TL'yi geçmesin.

Biliyorum MSI benim için en iyi marka. Fakat 9.000TL'ye MX330 az değil mi? O fiyata MacBook Air almak daha iyi değil mi? Bütçem 10.000TL'yi geçmesin.

En azından MSI'da haricî ekran kartı var ve MacBook Air AutoCAD gibi uygulamaları düzgün çalıştırmayabilir( dâhili ekran kartı olduğu için) eğer bu bütçeye bu özellikler az diyorsanız oyuncu notebooklarına yöneltebilirsiniz.
Screenshot_2020-10-07-19-12-04-605_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Bunu da tavsiye edebilirim. 9300 lira.

En azından MSI'da haricî ekran kartı var ve MacBook Air AutoCAD gibi uygulamaları düzgün çalıştırmayabilir( dâhili ekran kartı olduğu için) eğer bu bütçeye bu özellikler az diyorsanız oyuncu notebooklarına yöneltebilirsiniz.
Eki Görüntüle 694333

Bunu da tavsiye edebilirim. 9300 lira.

Bu da çok güzel duruyor. Bunların çift ekranı olanlar vardı onlar ne kadar?

Yeni konular

Geri
Yukarı