MacBook Air vs MSI GL65

Sizin öneriniz nedir?

Bence asus. Ama yine de YouTube dan videolarını izleyin ve kullanıcı yorumlarına bakın çünkü bazı notebooklar da kronik sorunlar falan olabiliyor eğer aklınıza yatarsa o gtx 1650 ekran kartlı olan asus daha avantajlı gibi ama şimdiden söyleyeyim o fiyata daha iyi ekran kartlı oyun bilgisayarları da var siz oyun oynamayacağım dediğiniz için bunu tavsiye ettim ki gtx 1650 şu anki bütün oyunları açar endişelenmeyin.

Bence asus. Ama yine de YouTube dan videolarını izleyin ve kullanıcı yorumlarına bakın çünkü bazı notebooklar da kronik sorunlar falan olabiliyor eğer aklınıza yatarsa o gtx 1650 ekran kartlı olan asus daha avantajlı gibi ama şimdiden söyleyeyim o fiyata daha iyi ekran kartlı oyun bilgisayarları da var siz oyun oynamayacağım dediğiniz için bunu tavsiye ettim ki gtx 1650 şu anki bütün oyunları açar endişelenmeyin.
Ben son 3 haftadır laptop araştırıyorum. Yani piyasayı biliyorum. Parçaların ne kadar olduğunu veya hangilerinin daha güçlü olduğunu da biliyorum fakat sizlerin de fikirlerini almak istedim çok seçenek vardı bu yüzden açtım konuyu. Benim aklıma yatan şu laptoplar var. Ama çok kararsızım.

Auto Cad gibi çizim uygulamaları kullanacaksanız ekran kartı gerebilir (büyük projeler yapacaksanız kesin lazım) AMD tarafında bazı güncel APU'larla da yapabilirsiniz ben şu an Ryzen5 4500U CPU ve Vega 6 GPU ile epey işimi görüyorum laptop olarak da Lenovo Ideapad 5 14ARE05 kullanıyorum Ryzen 7'li modeller de var hem ucuz hem yüksek performansa sahip modellerdir onlara bir göz atabilirsiniz. Paylaşımlı GPU'lar oldukları için RAM kapasitenizi artırmanız faydanıza olacaktır. Yegane önerim oyun oynamayacaksanız bir MacBook Pro almanız dır 2020 model bir MacBook Pro size uzun seneler hizmet eder.

Sizin öneriniz nedir?
Bence oyuncu laptopu al.

Bu her işinizi görür;
Acer NH.Q7PEY.001

Özellikler
- 15.6 inç
- i5 10300H
- 16GB RAM
- GTX 1660 Ti
- 144hz yenileme hızı
- 512 GB SSD
- 1080p ekran çözünürlüğü (1920×1080)

Kutu içeriği
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence oyuncu laptopu al.

Bu her işinizi görür;
Acer NH.Q7PEY.001

Özellikler.
- 15.6 inç.
- i5 10300H.
- 16 GB RAM.
- GTX 1660 Ti.
- 144Hz yenileme hızı.
- 512 GB SSD.
- 1080P ekran çözünürlüğü (1920×1080)

Kutu içeriği.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyuncu almayacağım ama yine de cevabınız için teşekkürler. MacBook Air i5 alacağım. Cevaplayan herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı