MacBook almak mantıklı mı?

yabadabadu035

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, MacBook almayı düşünüyorum. Ama çevremdeki çoğu kişi normal dizüstü al diyorlar, sizce MacBook almak mantıklı mı? Sadece ders çalışacağım, film izleyeceğim ve işlerimi takip edeceğim.

Merhaba arkadaşlar, MacBook almayı düşünüyorum. Ama çevremdeki çoğu kişi normal dizüstü al diyorlar, sizce MacBook almak mantıklı mı? Sadece ders çalışacağım, film izleyeceğim ve işlerimi takip edeceğim.
Alınır neden alınmasın ki.Ders de çalışırsın film için ekran kaliteside güzel (m1-m2 macbook air alacağını varsayıyorum) çok hafif ve ince ama oyun oynayamazsın.

Hangi MacBook? Tam bir model belirtin. Ders, film ve iş için 2015 ve sonrası en iyisi olur. Ekstradan oyun falan da oynarım derseniz M1'e hiç bulaşmayın. M1'den önceki modelleri kullanın.

Günlük işler için neden MacBook'a o kadar para harcamayı seçiyorsunuz bilmediğin için soruyorum. Bir olayı varda ben mi kaçırıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı