MacBook mouse tutarsızlığı

Arsenic_1

Picopat
Merhaba, MacBook Air'e mouse takıyorum lakin minyon kesmek için yakınlaşmak gerek ve hassas kaydırmak lazım ben hassas kaydırınca dörtgendeki gibi hassaslaşıyor, ben Windows'taki mouse ayarını nasıl yapabilirim sadece ben hareket ettirmek istiyorum. Mesela Windows'ta yavaşça fareyi ittirin sonra hızlı ittirin hedefe ulaştınız aynısının tam tersi MacBook'larda var yani yavaş ittirince iyice yavaş ittiriyor. Nasıl kapatırız bu özelliği? LoL'de Windows'taki gibi daha rahat değilim. Razer Viper Mini bağlıyorum Apple Magic Mouse bağlıyorum gene aynı.

Hocam sistem tercihlerinde fare kısmı olacak oradan kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Sistem tercihlerini açmak için sol üst köşeden elma menüsünü açın. Ve sistem tercihlerine basın.

Ben SteelSeries ExactMouse programını kullanıyorum, hızlandırmayı kapatıyor ve sanırım Windows'taki ayarları taklit ediyor onu deneyebilirsiniz.

Ben SteelSeries exactmouse programını kullanıyorum, hızlandırmayı kapatıyor ve sanırım Windows'taki ayarları taklit ediyor onu deneyebilirsiniz.

SteelSeries markalı mouse kullanmamız şart mı peki hocam bu yazılımı kullanmak için.

Hocam sistem tercihlerinde fare kısmı olacak oradan kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Sistem tercihlerini açmak için sol üst köşeden elma menüsünü açın. Ve sistem tercihlerine basın.

Yok hocam ya sadece kişiselleştirilmiş tercihler ve hassasiyet ayarları var maalesef LoL'de minyon bile keserken missclick attırıyor o kadar berbat Mac'ten bunu beklemezdim ne yalan söyleyeyim.

SteelSeries markalı mouse kullanmamız şart mı peki hocam bu yazılımı kullanmak için.

Yok hocam ya sadece kişiselleştirilmiş tercihler ve hassasiyet ayarları var maalesef LoL'de minyon bile keserken missclick attırıyor o kadar berbat Mac'ten bunu beklemezdim ne yalan söyleyeyim.
Hayır her mouse için uyumlu.

Anladım. Peki şu an indirdim fakat ayarlamalar vs. nasıl yapacağım acaba.
1679907548297.png

Hiçbir ayarı yok. Yukarıya logosu geliyor ordan Always On'u seçebilirsiniz.

Böyle bir hata alıyorum? Siz nasıl halletiniz?Eki Görüntüle 1716528
Recovery mod'da SIP'ı devre dışı bırakıp dener misiniz? Terminali açtıktan sonra şu komutu girin:
csrutil disable Sonra normal olarak açın macOS'i. Tekrar deneyin. Eğer uygulamayı açabilirseniz tekrardan SIP'ı aktif edin. Recovery mod'da açın terminali ve şu komutu girin; csrutil enable

Recovery Mod'da sıp'ı devre dışı bırakıp dener misiniz? Terminali açtıktan sonra şu komutu girin:
csrutil disable sonra normal olarak açın MacOS'i. Tekrar deneyin. Eğer uygulamayı açabilirseniz tekrardan sıp'ı aktif edin. Recovery Mod'da açın terminali ve şu komutu girin; csrutil enable

Hocam recovery moda nasıl geçip yapacağım inanın bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı