MacBook Pro 14 M3 modeli Intel Mac olarak görünüyor

Aldım ancak pt ye iade/değişim istedim. Cihazda topraklama yok aldıktan sonra Apple toprak uzatma kablosunu almanız iyi olur. Ekranı mikrofiber ve izopropil alkolle silmek gerekiyor su iz yapıyormuş. Ayrıca benim track pad boya atması oldu. İade onaylanırsa tekrardan almayı planlıyorum.
Topraklama nasıl yok ya çok ilginç. Belli bir standartı yok muymuş? Umarım iadeniz onaylanır.

Topraklama nasıl yok ya çok ilginç. Belli bir standartı yok muymuş? Umarım iadeniz onaylanır.

Apple ayrıca uzatma kablosu satıyor onda var toprak o olmayınca cihazdan kaçak elektrik geçiyoravrupa cihazlarda yok.

Arkadaşlar iade aldım bu ürünü alıp da memnun kalan var mı sabah tekrar alacağım yoksa ben mi şanssızlık var.

Son düzenleme:
Topraklama kablosu ile bu problem çözülmüyor mu?

Benim ilk cihazım da kasadan 220 geçiyor gibi bir hissiyat vardı iade edip tekrar satın aldım onda böyle bir sorun olmadı denilene göre çözülüyor ancak 2.cihaz da trackpad boyası attı sağ olsun Apple umurunda olmadı 3.cü de ne olur bilemiyorum.

PT'den değişim için bayağı zorluyorlar, ürün açıldıysa değişim yok gibi. Ortada kocaman beyaz nokta olmasına rağmen monitörü ölü piksel yok, açılmış diye almıyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı