MacBook Pro 16" nasıldır?

Kuzeyamaae

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar,
Bir projem var ve bu projeyi hayata geçirmek için bir Mac alacağım ancak bu Mac'in çok güçlü donanımlara sahip olması gerekiyor. Neden diye sorarsanız anlatırım ama neyin ne olduğunu biliyorum. Pek maddi durumum iyi olmadığı için ikinci el tarafına bakıyordum orada bir ilana rastladım; Mac'in donanım özellikleri tam istediğim gibiydi ve fiyatı çok uygundu ama kasasında çöküklükler ve Mdm profil vardı çalıntı olduğundan şüphelerim var ayrıca projeleriminde güvende olması lazım.
Fikirlerinizi almak isterim açıkçası.

20 k ya çok daha iyi bir Rtx li bir bilgisayar alabilirsin bende grafik tasarım ayriyetten çizgi film animasyon bölümü okuyorum Rtx li bir bilgisayar işinizi daha çok görecektir.

Mac'in donanımlarıı: 32 GB RAM, 9980hk, 5500M 4 GB 16000Tlye

Merhabalar,
Bir projem var ve bu projeyi hayata geçirmek için bir Mac alacağım ancak bu Mac'in çok güçlü donanımlara sahip olması gerekiyor. Neden diye sorarsanız anlatırım ama neyin ne olduğunu biliyorum. Pek maddi durumum iyi olmadığı için ikinci el tarafına bakıyordum orada bir ilana rastladım; Mac'in donanım özellikleri tam istediğim gibiydi ve fiyatı çok uygundu ama kasasında çöküklükler ve Mdm profil vardı çalıntı olduğundan şüphelerim var ayrıca projeleriminde güvende olması lazım.
Fikirlerinizi almak isterim açıkçası.
Bütçeyi biraz daha arttırıp Alienware almanızı tavsiye ederim eğer Windows alacaksanız.

Windows'a ihtiyacım olsa idi bütçeyi arttırıp X17 alırıdm

Yeni konular

Geri
Yukarı