MacBook Pro 2009 A1286 kurulumu

Recovery modu yok bu model reis
Recovery modu yok bu model reis
Yapamadım olmadı
Vallaha dostum ben neler denedim de olmadı en son bir format daha hazırladım sonra yükleme başladı sonra yüklenemedi sorun çıkardı bence önerim çevrende bir MacBook kullanan varsa gidip HDD'ni onun macine tak sonra oradan USB ile kurulum yap ya da servise git olmuyor vallaha.
Usb ile kurulumu windows yüklü cihazla olmaz mı acaba

Son düzenleme:
Recovery modu yok bu model reis.

Yapamadım olmadı.

USB ile kurulumu Windows yüklü cihazla olmaz mı acaba?

Boot campsiz Windows mu kurdunuz? Bende aynısını yapmıştım :)
başka bir şey bilmiyorum reis ama aklında bulunsun herhangi bir PC'ye sanal makine kurp sanal makine da indimek istediğin Mac'i kurup onu da mağzadan indirip direk sanal makinedan USB yazdırabilirsen net olur. Biraz karışık oldu ama internete Mac sürümünü yaz sanal makine kurulumu da yaz yanına sonra Apple Store'dan indirmek istedğin sürümü indir USB'ye yaz.

Boot campsiz Windows mu kurdunuz? Bende aynısını yapmıştım :)
başka bir şey bilmiyorum reis ama aklında bulunsun herhangi bir PC'ye sanal makine kurp sanal makine da indimek istediğin Mac'i kurup onu da mağzadan indirip direk sanal makinedan USB yazdırabilirsen net olur. Biraz karışık oldu ama internete Mac sürümünü yaz sanal makine kurulumu da yaz yanına sonra Apple Store'dan indirmek istedğin sürümü indir USB'ye yaz.
Teşekkürler Allah razı olsun kardeşim
Teşekkürler Allah razı olsun kardeşim
Reis yapamadım da sana bir şey daha sorucam
Temiz baştan windows kulak istiyorum bazı sunları olduda usb ile alt tüşunü kullanarak windows yükliyebilirmiyim denedim uif şeklide gözüküyor seçiyorum ama bekliyor bir sure sonra enter basıyorum bilgisayar baştan acılıyor. Normal windows atılır gibi hazırladım usb yi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı