MacBook Pro 2011 boot olmuyor

Dosya Ekleri

• IMG_20230524_024134.jpg
    IMG_20230524_024134.jpg
    156,5 KB · Görüntüleme: 28
Command + R ile Recovery mode'u aç ve yüklemeyi dene, Internet Recovery değil.
1684885517724.png

Tüm bu dediklerim işe yaramadıysa tek yol DVD gibi duruyor. Onun için de SuperDrive lazım.

Command + R ile Recovery mode'u aç ve yüklemeyi dene, Internet Recovery değil.
Eki Görüntüle 1790966

Tüm bu dediklerim işe yaramadıysa tek yol DVD gibi duruyor. Onun için de SuperDrive lazım.
Böyle bir ekran geliyor. Bilgisayarı servis tarzı bir yere verirsem fiyatı çok mu artar ya da içinde cd rom takılacak bir yer var fakar içinde cd rom soketi yok. Bir de sd kart yuvası var, sd karta macos kursam çalışır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20230524_024940.jpg
    IMG_20230524_024940.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 32
Hiç böyle bir şey denemedim, bilgim yok. Ancak daha önce böyle bir şey yapmaya çalışan birisini görmüştüm. @yusufklncc hocam belki biliyordur. Müsait olunca bakar.

Böyle bir ekran geliyor. Bilgisayarı servis tarzı bir yere verirsem fiyatı çok mu artar ya da içinde cd rom takılacak bir yer var fakar içinde cd rom soketi yok.
İnanın bilgim yok hocam fiyat hakkında. Elimden geldiği kadar yardımcı oldum 😕

Eşim Imac kullanıyor, onda benzer bi sorun olmuştu. Desteği arayıp onların yönlendirmeleriyle çözmüşlerdi. Tarihi değiştirip bişeyler yapmışlardı ama hiç hatırlamıyorum. Desteği arayıp bir deneyin isterseniz. Akşam eğer hatırlıyorsa eşime sorar daha detaylı bilgi de veririm ozamana kadar çözülmezse.

Yeni konular

Geri
Yukarı