MacBook Pro 2019 13" TB ısınma ve şarj problemi

Hocam merhaba. Cihazı teslim aldım hala ısınma var umarım işletimin sisteminin yeni kurulmasından dolayıdır. Ve şarjı bitik geldi fişte olduğu için ısınma olur mu sizce?
Eğer cihaz boştaysa, yükte çalışmıyorsa işlemci için bu sıcaklıklar fazla diye biliyorum. Ayrıyeten geçen günlerde soldaki portlardan şarj edilen MacBook Pro'larda şarjda ısınma olduğu ortaya
konuldu. Bir sonraki şarj edişinizde cihazınızı sağ taraftan şarj edip deneyebilir misiniz?

Eğer cihaz boştaysa, yükte çalışmıyorsa işlemci için bu sıcaklıklar fazla diye biliyorum. Ayrıyeten geçen günlerde soldaki portlardan şarj edilen MacBook Pro'larda şarjda ısınma olduğu ortaya
konuldu. Bir sonraki şarj edişinizde cihazınızı sağ taraftan şarj edip deneyebilir misiniz?

Hocam sanırım anladım ısınma sebebini. Yeni kuruldugu icin icloud fotoğraflarını indiriyor etkinlik monitorunde photos %36 harcıyor. Sağdan sarj etmeyi deneyip sonucu yazacağım.

Hocam şimdi fark ettim. Oyun oynadım fakat kapatınca sağ fan devreye girdi. Sol falan bir türlü devreye girmiyor, bunun sebebi nedir ?

Hocam şimdi fark ettim. Oyun oynadım fakat kapatınca sağ fan devreye girdi. Sol falan bir türlü devreye girmiyor, bunun sebebi nedir ?
Hocam tek fanlı senin modelin yanılmıyorsam. Ben simdi bir sey kesfettim. Macbook’un altına kitap vs gibi bir sey koy arka tarafını havada kalacak sekilde ayarla. Ben bunu yapınca ısı 5 derece düştü.

Dosya Ekleri

• IMG_6309.JPG
    IMG_6309.JPG
    698,8 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_6308.JPG
    IMG_6308.JPG
    827,4 KB · Görüntüleme: 27
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodan pek birşey anlamadım hocam ama macs fan controlde hızı arttırdıgımda bile sol taraftaki delikler çalışmıyor. Sağdakiler çalışıyor sadece

Videodan pek birşey anlamadım hocam ama macs fan controlde hızı arttırdıgımda bile sol taraftaki delikler çalışmıyor. Sağdakiler çalışıyor sadece
Videoda cihazı söküyor ve cihazda tek fan olduğu gözüküyor. Cihazın her iki tarafında da hava ızgarası olduğu iki tarafta da fan olduğu anlamına gelmiyor. Yalnzıca 15 ve 16 inçlerde 2 fan var.

Videoda cihazı söküyor ve cihazda tek fan olduğu gözüküyor. Cihazın her iki tarafında da hava ızgarası olduğu iki tarafta da fan olduğu anlamına gelmiyor. Yalnzıca 15 ve 16 inçlerde 2 fan var.
Teşekkür ederim hocam, bana yeni bir bilgi kattığınız için. macsfancontrol'de bile sol ızgaralar çalışmıyor. Sizce problem olabilirmi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı