MacBook Pro alınır mı?

Para mesele degil ise alinabilir. Oteki turlu international garanti var olacak mi, ileride o para baska bir yerde gerekir mi...
Ayrica daha hesapli olan, gunluk isler icin LG Gram, Lenovo Carbon ya da Dell XPS 15 bakabilirsiniz. Cihazlarin yanilmiyorsam 4k ekran secenekleri de var. Batarya olarak da piyasanin en iyileri.

Şirketin verdiği Thinkpad T490 kullanıyorum. Kesinlikle bulaşma. Ekranı mat ötesi, touchpadı kanser, performansı yetersiz. Yukarda biride MacBook Pro ile Mac Pro'yu karıştırmış ona bir şey demiyorum.
Senin sorununa gelirsek zaten MacBook'u tarif etmişsin. ABD'ye gidince surface book'ta bakabilirsin.
Benim ihtiyacımı karşışayacak olan bilgisayar MacBook Pro mu yani size göre?

MSI'ın ince modelleri olsa da, MacBook taşınabilirlik, ekran ve pil olarak çoğu MSI modelinden öndedir diye düşünüyorum.
Para mesele degil ise alinabilir. Oteki turlu international garanti var olacak mi, ileride o para baska bir yerde gerekir mi?
Ayrica daha hesapli olan, gunluk isler icin LG gram, Lenovo Carbon ya da Dell XPS 15 bakabilirsiniz. Cihazlarin yanilmiyorsam 4K ekran secenekleri de var. Batarya olarak da piyasanin en iyileri.
Work and travel programı ile Amerika'da bulunacağım yani orada dolar olarak ücret kazanacağın oraya da kazandığımı harcamaya gideceğim bir nevi sıkıntı yok.
Eğer bir iş yapmıyorsanız Mac almak çok mantıklı sayılmaz bana göre. Bugün 10.000₺'den fazla hatta 15.000₺ civarlarından fazla olan Mac Pro almak yerine hem oyun hem iş için kullanabileceğiniz RTX 2060'lı yüksek nesil iyi Intel işlemcili bir bilgisayar alabilirsiniz. Bugün oynamıyorsanız bile belki yarın oyun oynamak isterseniz Mac ile öylece kalırsınız. 😁 Ayrıca Windows çok daha iyi bir platform öğrenci iseniz. ( Bana göre )
Öğrencilik yılımda bir senem kalmış olacak ama çok yoğun bilgisayar kullanımı gereken bir bölüm değil yani hocalarımız çok istemiyor sadece bitirme ödevimde Mac için olmayan bir program var onun için Windows yüklerim diye düşündüm 3-4 aylığına.

Benim ihtiyacımı karşışayacak olan bilgisayar MacBook Pro mu yani size göre?
Yani ben kullandığım için öneriyorum. 2008 model Pro'da var bende 2012 Pro'da. Eski olmalarına rağmen hala bu ikisinden daha kullanışlı Windows laptop görmedim. ABD'ye gidipte Macbook almadan dönersen çok pişman olursun. Sana %100 garanti ediyorum 1 ay Macbook kullandıktan sonra eline Windows laptop alamayacaksın.

Eğer bir iş yapmıyorsanız Mac almak çok mantıklı sayılmaz bana göre. Bugün 10.000₺'den fazla hatta 15.000₺ civarlarından fazla olan Mac Pro almak yerine hem oyun hem iş için kullanabileceğiniz RTX 2060'lı yüksek nesil iyi Intel işlemcili bir bilgisayar alabilirsiniz. Bugün oynamıyorsanız bile belki yarın oyun oynamak isterseniz Mac ile öylece kalırsınız. 😁 Ayrıca Windows çok daha iyi bir platform öğrenci iseniz. ( Bana göre )
Mac ile öylece kalcağını düşünmüyorum.

Ultrabook'lara da yönelebilirsin ama GamerBook alman son derece yanlış olur.

Ağırlar ve pilleri iyi değil. Çoğunun ekranı da kötü...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı