MacBook Pro ile ASUS GL502g takas olur mu?

• Konuyu başlatan Swien
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 800

Swien

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ne
Elimde MacBook var ben bunu takas düşünüyorum ve böyle laptop ile takas istiyor Ürünün linki bende ise Macbook eşit. Değer mi sizce?

Macbook pro hangi yılın? Durumu nasıl?

Yukarıdaki sorular asus için de geçerli. Siz link veya fotoğraf atmadığınız sürece müneccim olmadığımız için bilemeyiz.

Elimde MacBook var ben bunu takas düşünüyorum ve böyle laptop ile takas istiyor Ürünün linki bende ise Macbook eşit. Değer mi sizce?

MacBook'un linkini direk bridge kullanmadan atar mısın?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-15 123637.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-15 123637.png
    5,6 KB · Görüntüleme: 37
10-12 bin TL civarına RTX 2060'lı ikinci el laptoplar bulunmakta. Elinizde ki cihazı satıp kendiniz cihaz araştırması yapın. O ASUS laptopun fiyatını aşırı şişirmiş arkadaş.

10-12 bin TL civarına RTX 2060'lı ikinci el laptoplar bulunmakta. Elinizde ki cihazı satıp kendiniz cihaz araştırması yapın. O ASUS laptopun fiyatını aşırı şişirmiş arkadaş.

Arkadaş üstüne 1.500 2000 arası ilave edebilirim diyor hocam ne dersiniz?

Şöyle bir şey de var ilan 3 aydır var ve satıl madı bende çizim yapmadıgımdan bu aralar çok oynun oynadıgımdan işimi görür diye düşünüyorum sizce

@hasuna

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı