MacBook Pro M1'den MacBook Pro M1 Pro'ya geçilir mi?

Ben sahsen 14" modeli oneririm. Hem tasimasi kolay hem de performansi ayni 16" model ile. Cebinize de para kalir. Ileride bir monitor alirsiniz onla kullanirsiniz ev ortaminda zaten 14" olmasinin dezavantajini yasamazsiniz. Ben 13" M1 MBP'yu monitor ile kullaniyorum.
Evde 34" monitör ile kullanım yapıyorum genelde. Ekran boyutu aslında 13" oldukça iyi geliyordu. 14" Boyutundan ziyade bir 16" de batarya daha uzun ömürlü ve işlemci çekirdeklerinden ötürü birazda olsa performans farkı var.

Evde 34" monitör ile kullanım yapıyorum genelde. Ekran boyutu aslında 13" oldukça iyi geliyordu. 14" Boyutundan ziyade bir 16" de batarya daha uzun ömürlü ve işlemci çekirdeklerinden ötürü birazda olsa performans farkı var.

16" modelin 10 CPU - 16 GPU versiyonuna ciktiginiz zaman 14" modelin de 10 CPU - 16GPU modeline cikmis oluyorsunuz ayni fiyata hem de SSD farkiyla. 14" modelin 8CPU - 14GPU modeli zaten oldukca performansli bir urun. Web tasarimi icin 10 CPU olmasinin pek de bir farki olmayacak. O kisim daha cok render performansinda fark ettirir coklu cekirdek farkindan dolayi.

İşin ehli olan birini buldum ama mesaj atamıyorum şaka gibi 😁 isterseniz başka bi yerden yazayım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı