MacBook Pro önerisi

arda0719

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, MacBook Pro 14 inch almak istiyorum. Sizce M3 işlemcili 24 GB RAM 1 Terabyte olanı mı yoksa 18 GB RAM 1 Terabyte olanı M3 Pro mu almalıyım? (yazılımla uğraşıyorum. Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum.)

EE için önermem bu arada programların pek çoğu Windows istiyor M işlemcilerde de sanal makine olayı Parallels ile oluyor o da 99 dolar. Eğer almaya kararlıysanız M3 Pro işlemcili modele yönelin 18GB özellikle de macOS için oldukça yeterli.

Merhaba, MacBook Pro 14 inch almak istiyorum. Sizce M3 işlemcili 24 GB RAM 1 Terabyte olanı mı yoksa 18 GB RAM 1 Terabyte olanı M3 Pro mu almalıyım? (yazılımla uğraşıyorum. Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum.)

M3, profesyoneller içindir, eğer bu laptopun parasını 15 gün içerisinde çıkarabilecek biriyseniz alabilirsiniz, ben gereksiz buldum şu an için m3, M.2 hala yeterli bence, ama tabii ki sizin tercihiniz. Bence M.2 hala yeterli, 24 GB olanı almanız daha iş görür ama 18 de yine iş görür.

M3, profesyoneller içindir, eğer bu laptopun parasını 15 gün içerisinde çıkarabilecek biriyseniz alabilirsiniz, ben gereksiz buldum şu an için m3, M.2 hala yeterli bence, ama tabii ki sizin tercihiniz. Bence M.2 hala yeterli, 24 GB olanı almanız daha iş görür ama 18 de yine iş görür.
15 gün mü? Bu nasıl bir yatırım şeklidir yiğidim? 15 gün biraz abartı olmuş sanki. MacBook'ların ömrü yüksek performanslı olarak en az 4-5 yıl iken 15 gün komik geldi. Birkaç ayda çıkarsın parasını yine kar yazar.

Geri
Yukarı