Macbook pro önerisi

raderos

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde 2100TL mevcut ve disk jokeyim. Sadece müzik ile uğraştığım için 2. el bir macbook almak istiyorum. Fakat daha önce Apple deneyimim olmadığı için hangi model alinir veya hangisi işimi görür bilemedim. Mb101tu modeli çok çıktı karşıma vatan'da mevcut ve sıfır fiyatı 3000TL. Genelde hep 2010 - 2012 arası ürünler benim hesabıma uyuyor sanırım. Sizin önerileriniz nelerdir? Hangi özelliklerde alsam en azından 1-2 sene işimi sıkıntısız görür? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac'ten fazla anlamam ama sizin yerinizde olsam normal bir notebook alır Mac kurardım. :) Zira vatan'da biraz gezindiğimde 3. nesil Macbook'ların bile ateş pahası olduğunu görüyorum.

En önü açık macbook. İlerleyen zamanlarda Ram ve SSD takviyesi yapabilirsiniz. Tabi bana kalırsa 3000 liraya 2012 15 inç bir cihaz almanız daha mantıklı olur. Sonuçta quad core cihazınız olur. Logic Pro gibi bir güzelliğe girişecekseniz kesinlikle alın derim.

Sadece müzik için Mac makinelere şu pahalılıkta para verilmez. İlla Macbook derseniz Air madelleri biraz daha uygun fiyatlı olur

Mac isletim sistemi olarak benim isimle alakali. Windows hata verebiliyor sorun cikartabiliyor. 1000 kisilik bir clupte o riske girerek calamiyorum. Macbook pro A1286 15inc i7 2.2ghz 4gb ram 2012 versiyonu 2400 istiyor bugun almayi dusunuyorum varmidir fikir verebilecek?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı