MacBook Pro satıp oyun bilgisayarı almak mantıklı mı?

moonandsun

Kilopat
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, ben 2020 Nisanda, MacBook Pro 2019 13 inch 128 GB satın aldım çünkü ileriye dönük üni geçince rahatlıkla taşıyabileceğim bir şey olsun istedim ve şu an güzel ve konforluda Mac fakat bu dönemlerde oyun oynamayı ne kadar çok özlediğimi fark ettim. Aslında eski bilgisayarımız bozuk ve tamir edilince oyun oynanabilir ama CS ve ETS 2 dışında oyun oynayamıyordum zamanında bozulmadan önce. Ama bir yandan babam faktörü var aldıysan kullan mantığında, eski bilgisayarı tamir ettirsek bile bana vereceğini pek sanmıyorum. Sizce bir bahane ile Mac'i satıp bir oyuncu bilgisayarı almak mantıklı mı? Kasa tercih etmiyorum çünkü bilgisayarımı nereye götürürsem götüreyim kullanmayı seviyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Mac'in sağ kasasının yan tarafında kırık var fakat ekranında herhangi bir şey yok. Kaça gider ve sizce nasıl hareket etmeliyim, babama ne diyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hackintosh uyumlu güçlü bir bilgisayar almanız daha iyi olur bence.
Anlıyorum ama o tarz pek düşünmüyorum alsamda hackintosh kurmam.
Hem oyun hem iş yapmak istiyorsanız. Bence satmayın. Geforce Now diye bir şey var ve internet hızına ve bir ücrete bağlı olarak çoğu oyunu oynayabiliyorsunuz. Yakında Türkiye sunucuları da açılacak. ama İnternet hızınız düşükse stabil şekilde oynayamazsınız.
Teşekkürler, peki güzel bir şekilde oynatırmı ? örn : valorant, cs, ets 2

Şimdi baktım, ön kayıtlar başlamış... Fakat belge falan onaylıyoruz, herhangi bir ücret olacak mı bu konuda bilginiz var mı? Yardımlarınız için teşekkürler.
GeForce Now programını kullanmak için aylık abonelik almanız ve oyunların sizde bulunması gerekli. Mesela sizde oynanabilir bir oyun var ama sisteminiz yetmiyor bunun gibi durumlarda biraz para vererek GeForce Now ile oynayabiliyor olmanız lazım. Ben de çok kullanmadım.

Bence oyun oynamak istiyorsanız satabilirsiniz hem temiz kullandıysanız satıp iyi bir ekran kartı olan dizüstü alabilirsiniz GTX 1650 mesela veya daha üstü 8000 12.000 civarı satabilirsiniz MacBook'u.
Buradan bilgisayarlara bakabilirsiniz
2. Win 10 Home ile birlikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı