MacBook vs PS4

• Konuyu başlatan Aot
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 410

Aot

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi geceler hayırlı Ramazanlar. PS 4 almayı düşünüyorum. Ama aklımda şu da var. Oyun bilgisayarı alıp gamepad alırım gamepad ile oynanacak oyun olunca takarım. Ya da bir PS 4 alırım bir de MacBook alırım. Ama PS 4'ten her oyunu oynayamayacağım. MacBook oyun bilgisayarından daha estetik yani kütüphaneye falan gittiğimde çok ses çıkarmaz falan. Sizce ne yapmalıyım? Tekrardan iyi geceler hayırlı Ramazanlar teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun bilgisayarı. Bütçe ne tam olarak? Eğer çok değilse orta seviye bir Macbook modeli alacaksınız ve tam verim alamayacaksınız. PS 4 zaten emekliye ayrılmak üzere. Paranız çöp olur yani 2 çöp alırsınız. Güzel bir oyun bilgisayarı ve Gamepad mis.

Kullanım amacına bağlı. Eğer oyun oynamayı çok seven biriysen PS4. ama gündelik iş ve eğitim birinci katmanda diyorsan MacBook.

Merhaba iyi geceler hayırlı ramazanlar. PS 4 almayı düşünüyorum. Ama aklımda şu da var. Oyun bilgisayarı alıp gamepad alırım gamepad ile oynanacak oyun olunca takarım. Ya da bir PS 4 alırım bir de MacBook alırım. Ama PS 4'ten her oyunu oynayamayacağım. MacBook oyun bilgisayarından daha estetik yani kütüphaneye falan gittiğimde çok ses çıkarmaz falan. Sizce ne yapmalıyım? Tekrardan iyi geceler hayırlı ramazanlar teşekkürler.

Güzel bir oyun PC'si alırdım ben.

Geri
Yukarı