MacBook'a RTX 3060 takılır mı?

Aslında doğru verimli olmaz fiyata göre. Bu kadar para yatırımı yapacağınıza M.2 Pro cihaz almaya çalışın veya NVIDIA gerekli ise Windows cihaz bakın.

Arkadaş sonradan mesajını değiştirmiş. İlk yazdığı mesaj için demiştim. Hayır takamazsınız! Demiş. Eksik bilgi vermeyin nedenlerini de yazın anlamında söylemiştim. Doğru veya yanlış anlamında değil.

Destekler desteklemesine de öyle bir şey yapacaksanız RTX laptop alın.
Sizden ricam buna bakar mısınız kasa sorunsuz açar mı

Sizden ricam buna bakar mısınız kasa sorunsuz açar mı

Toplam bütçeniz nedir? @messinicocugu

Arkadaş sonradan mesajını değiştirmiş. İlk yazdığı mesaj için demiştim. Hayır takamazsınız! Demiş. Eksik bilgi vermeyin nedenlerini de yazın anlamında söylemiştim. Doğru veya yanlış anlamında değil.
Aslında takamazsınız kısmı da doğru. Rtx 3060 hiçbir MacOS sürümünde desteklenmiyor.

Aslında takamazsınız kısmı da doğru. Rtx 3060 hiçbir MacOS sürümünde desteklenmiyor.
Bu sistem uyar mı peki
AMD Ryzen 5 7600X 4.7 GHz AM5 38 MB Cache 105 W İşlemci Fiyatları ve Özellikleri

Gigabyte GeForce RTX 3060 Eagle 12G LHR GV-N3060EAGLE-12GD 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com

Bu sistem uyar mı peki
AMD Ryzen 5 7600X 4.7 GHz AM5 38 MB Cache 105 W İşlemci Fiyatları ve Özellikleri

Gigabyte GeForce RTX 3060 Eagle 12G LHR GV-N3060EAGLE-12GD 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com

Uyumlu gözüküyor ancak ayrı bir konu açıp önceliklerinizi belirtmeniz sağlıklı olur. 4060 yolda iken bekleyebiliyorsanız bekleyin.

3060 şuan bende var guc kaynagida bende var öbür parçaları alacağım sizden ricam bakar mısınız ben baktım uyumlu gibi siz daha iyi biliyorsunuzdur tam uyar mı
Sorun yok gibi gözüküyor ama tek 32 Gb yerine 2x16 alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı