Çözüldü MacBook'ta harici SSD'den nasıl oyun oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enesbull

Hectopat
Merhaba, Harici SSD'den Oyun Oynatma bu videodaki işlemi M2 MacBook'umda yapmak istiyorum. Cihazımın hafızası 512 GB ve 480GB alanı dolu. "ASUS ROG STRIX arıon M.2 NVMe USB 3.2 SSD kutusu" satın aldım içerisine de Samsung 990 Pro 2TB taktım. Epic, Steam ve App Store oyunlarımı bu taşınabilir diske kurmak istiyorum. Bu diskten crash vermeden oyunlarımı oynamak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@enesbull Hocam direkt çalışıyor. Steam'de ise harici kütüphane kurup oyunlarınızı içine atabilir ve kütüphane ekle gibi bir seçenek vardı doğru hatırlıyorsam oradan taratabilirsiniz.

Oyunları bulacaktır Steam.

App Store oyunları da eğer diske direkt iniyorsa sürükle bırak yapabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla.
@enesbull Hocam direkt çalışıyor. Steam'de ise harici kütüphane kurup oyunlarınızı içine atabilir ve kütüphane ekle gibi bir seçenek vardı doğru hatırlıyorsam oradan taratabilirsiniz.

Oyunları bulacaktır Steam.

App Store oyunları da eğer diske direkt iniyorsa sürükle bırak yapabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla.

Çözüm

Geri
Yukarı