MACFit'e gidilir mi?

Preaks

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, gittiğim spor salonu kapandı bende spor salonu arayışına girdim, MACFit bölgemizde iki adet var diye biliyorum fakat MACFit'e giden bir arkadaşım aletlerde çok sıra olduğunu ve çok kalabalık olduğunu söyledi. Ben sabah veya saat 3 gibi gideceğim sizce o saatlerde kalabalık olur mu? Hatta sizce gidilir mi?

Bölgeden bölgeye değişir ben bir kere gittim evimin dibinde AVM'nin içindekine inanılmaz kalabalıktı rahatsız oldum 12 aylık üyeliğimi iptal ettirdim. Hocalar desen hepsi kızların yanında suratınıza bakan yok.

Hocalardan bir fayda bekleme. İş saati içerisinde çok dolu olmuyor spor salonları. Akşam 6'tan sonra dolu oluyor. Gidebilirsin. Kendi sporuna bak yeter. Her yer aynı geliyor bir vakitten sonra. Temiz ve sağlam aletler olsun yeter.
Hocaya gerek yok zaten 3 yıldır ilgileniyorum bu sporla ama fiyatı biraz pahalı geldi bilmiyorum sitesinde 12 aylık 5k yazıyor.

Hocaya gerek yok zaten 3 yıldır ilgileniyorum bu sporla ama fiyatı biraz pahalı geldi bilmiyorum sitesinde 12 aylık 5K yazıyor.

Evet pahalı. Özellikle Mac'ler var onlar daha pahalı. Bir de bir yıllık üyelik şartı koyuyorlar. Ankara'da arkadaşım bir Mac'e sordu üyelik en az 5 yıllık alıyorlarmış. Ben bu yüzden özel salonlara gidiyorum. Mac işi zincir iş biraz para tuzağı meselesi var. Ama sporunu yapıyorsun yalan yok.

Evet pahalı. Özellikle Mac'ler var onlar daha pahalı. Bir de bir yıllık üyelik şartı koyuyorlar. Ankara'da arkadaşım bir Mac'e sordu üyelik en az 5 yıllık alıyorlarmış. Ben bu yüzden özel salonlara gidiyorum. Mac işi zincir iş biraz para tuzağı meselesi var. Ama sporunu yapıyorsun yalan yok.
Hocam gittiğim yer kapandı İstanbul Bayrampaşa'da çok fazla iyi yer yok. Fakat kapanan yeri belediye alacakmış galiba onu bekleyeceğim evde yapıcam artık yapıcak bir şey yok.

Hocam gittiğim yer kapandı İstanbul Bayrampaşa'da çok fazla iyi yer yok. Fakat kapanan yeri belediye alacakmış galiba onu bekleyeceğim evde yapacağım artık yapacak bir şey yok.

Belediyenin spor kompleksine giden arkadaşım var Okmeydanı'nda. Bayağı iyi. Öyle bir şey olursa harika olur senin için.

Belediyenin spor kompleksine giden arkadaşım var Okmeydanı'nda. Bayağı iyi. Öyle bir şey olursa harika olur senin için.
Hocam birde şöyle sorun var kapanan yer özeldi herkesin kaydı orda kaldı daha sonra öyle bir söylenti ortaya çıktı belediye aldı denildi. Eğer alırsa belediye ücretsiz gidebileceğim.

Geri
Yukarı