Mach Xtreme Distribütörü Mascom

'SSD, Flash ve Sabit Diskler' bölümünde Recep Baltaş tarafından 17 Mart 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.917
  Beğenileri:
  42.525
  Yer:
  İstanbul
  Bilişim ve Tüketici Elektroniği pazarındaki birçok kaliteli markayı sektöre sunan Mascom Bilgisayar, MACH XTREME markalı SSD, Ram, USB Bellek ürünlerin Türkiye yetkili distribütörü oldu.
  MACH XTREME, Bilgi Teknolojileri endüstrisinde yenilik ve gelişmelere paralel olarak ürün tasarlayan, deneyimli ve bilgili bir ekip tarafından 2010 yılında Taiwan’da kurulmuştur. Ürünlerindeki yüksek performans ile öne çıkan MACH XTREME; SSD, Ram ve USB Bellek konularında sürdürdüğü araştırma / geliştirme çalışmalarının da desteği ile son kullanıcıların her geçen gün daha yeni ve ileri teknoloji ile buluşmasını sağlamaktadır.
  Mach Xtreme Technology

  Mascom Bilgisayar, 1994 yılında Bilişim sektöründe faaliyet göstermeye başlamış, sektördeki son yenilikleri yakından takip ederek ithalatçı/distribütör kimliği ile bu yenilikleri iş ortakları üzerinden Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturan güvenilir bir dağıtım kuruluşudur.

  Mascom Bilgisayar’ın, sürekli yenilerinin katıldığı, aralarında KODAK, BenQ, GENIUS, VIEWSONIC, HIS, LITE-ON, A4-TECH, MSI, BIOSTAR, EDIMAX, ZOTAC, MANHATTAN, INTELLINET, VERBATIM gibi kendi alanlarında öncü ve yenilikçi birçok dünya markası ile distribütörlük anlaşması bulunmaktadır.
  Hoşgeldiniz
   

Sayfayı Paylaş