Machfally (MC-QD001) Bisiklet Işığı İncelemesi

22/09/2020 tarihinde n11.com üzerindeki "CBTXGlobal" isimli satıcıdan 77.91 TL fiyata satın aldım. Ürün yurt dışından geliyor ancak ekstra bir ücret ödemiyorsunuz vergi, kargo vs. Tüm ücretler fiyata dahil. Satın aldığım tarihten 18 gün sonra elime ulaştı. Firma en geç 15 iş günü içerisinde teslim edileceğini belirtiyor. Hafta sonuna denk geldiği için biraz gecikti benimki.

Ürün iki parçadan oluşuyor. Ön ve arka aydınlatma. Ön aydınlatma 4 modda yanabiliyor.
  • En yüksek parlaklık modunda 180 lümen parlaklık ve 2 saat pil ömrü sunuyor.
  • Daha düşük ışık modunda 120 lümen parlaklık ve 6 saat pil ömrü sunuyor.
  • Hızlı yanıp sönme modunda 180 lümen parlaklık ve 5 saat pil ömrü sunuyor.
  • Uzun yanıp sönme modunda 140 lümen parlaklk ve 10 saat pil ömrü sunuyor.
Tepe ışık yoğunluğu: 3120 CD
Görüş mesafesi: 158M
Şarj süresi: 1-2 saat
Dayanıklılık: IPX-4
Ağırlık: 66 gram
Boyutlar: 82mm x 30mm x 33mm
Led: 5W

Gövde materyali alüminyum-magnezyum alaşımı. Ele aldığınızda sağlam bir hissiyat sunuyor. Bisiklete taktığımız kayışlar çok sağlam bir hissiyat vermedi bana. Şarj etmek için arka kapakçığı açıp USB girişi olan herhangi bir cihaza takmanız yeterli. Şarj %10 ve aşağısına düştüğünde led kırmızı, %10 ve üstü değerler için mavi yanıyor. Şarj tam dolduğunda ise yeşil bir led yanıyor.

Arka ışıktan beklemediğim kadar memnun kaldım. Ürünün yanında gönderilen öylesine bir ışık bekliyordum. Ancak fazlasıyla güçlü bir ışık geldi. 3 modu var düşük, orta ve yüksek mod. Yüksek mod ile görünmemeniz çok zor. Şehir içi kullanım için düşük mod bile yeterli geliyor.

Ürünün paketi.
IMG_20201010_124752.jpg

Ürünün kutusu.
IMG_20201010_124831.jpg

Kutu içeriği.
IMG_20201010_125238.jpg

Test videosu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün şu an maalesef stokta yok. Gelirse diye linki ekliyorum.

Bende kendi bisikletimde Btwin 500FL ve 500RL kullanıyorum. Aydınlatması gerçekten çok güçlü. Çok dikkat çekiyor. Kötü yanı ise yanıp sönme özelliği bulunmuyor.

Kullandığım model çok hoş bir şekle de sahip. Çok yakıştı bisikletime, sırıtmıyor..

Yeni konular

Geri
Yukarı