macOS Catalina 10.15.3 Pentium dizüstüne kurulur mu?

erenyiildiiz

Centipat
Merhabalar, şu an macOS Catalina 10.15.3 10 GB olan dosyayı indirmekteyim.
Masaüstü bilgisayarımın özellikleri: Intel Core i7 3. nesil, RAM: 16 GB, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ekran kartım var. Masaüstü bilgisayarım için uyumlu mu acaba kurulum için?

Laptop özelliklerim: Pentium 2020 2.40 GHz, RAM: 8 GB, Intel HD Graphics 1792 MB toplam bellek. Benim amacım laptopa kurmak, kurdugum zaman problemler yaşar mıyım? Çok ağır olur mu sistemim? O gibi sorunlar yaşarsam masaüstü PC kuracağım mecburen.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 Ti Pascal mimarili bir kart olduğu için sürücü desteği maalesef Mojave ve Catalina'da bulunmuyor. Kartınız en son High Sierra sürümünü destekliyor.

En azından görüntü konusunda verim alamazsınız.

Laptop'un tam özelliklerini yazar mısınız?

GTX 1050 Ti Pascal mimarili bir kart olduğu için sürücü desteği maalesef Mojave ve Catalina'da bulunmuyor. Kartınız en son High Sierra sürümünü destekliyor.

En azından görüntü konusunda verim alamazsınız.

Laptop'un tam özelliklerini yazar mısınız?
Teşekkür ederim. Laptopa kurayım o zaman ☺

Ben GTX 1050'de denedim. Ekran kartı çalışıyor ama yok gibi. Laptop'unda tam özelliklerini alabilir miyiz?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-02-16 at 00.08.29.jpeg
    WhatsApp Image 2020-02-16 at 00.08.29.jpeg
    407,2 KB · Görüntüleme: 54
  • WhatsApp Image 2020-02-16 at 00.08.26.jpeg
    WhatsApp Image 2020-02-16 at 00.08.26.jpeg
    157,3 KB · Görüntüleme: 53
Merhabalar, şu an macOS Catalina 10.15.3 10 GB olan dosyayı indirmekteyim.
Masaüstü bilgisayarımın özellikleri: Intel Core i7 3. nesil, RAM: 16 GB, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ekran kartım var. Masaüstü bilgisayarım için uyumlu mu acaba kurulum için?
Catalina değil High Sierra kurabilirsiniz.

Laptop özelliklerim: Pentium 2020 2.40 GHz, RAM: 8 GB, Intel HD Graphics 1792 MB toplam bellek. Benim amacım laptopa kurmak, kurdugum zaman problemler yaşar mıyım? Çok ağır olur mu sistemim? O gibi sorunlar yaşarsam masaüstü PC kuracağım mecburen.
Masaüstüne kurmanız daha sağlıklı, güncel ve performanslı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı