macOS Catalina 10.15.3 Güncellemesi Çıktı

blackandyellow

Kilopat
Makaleler
51
Bugün Apple, macOS Catalina için önemli bir yazılım güncellemesi olan macOS 10.15.3 Güncellemesini yayınladı. Sistem Tercihleri bölmesinden yerleşik Yazılım Güncelleme işlevini kullanarak veya Apple.com'da bulunan bağımsız yükleyiciyi kullanarak desteklenen tüm sistemleri güncelleyin.

150785-85efcfd52d74af2b38d0fc1a2548b40d.jpg

Güncelleme:
Combo Güncelleme:
Screen Shot 2020-01-28 at 2.49.32 PM.png

10.15.3 Güncellemesi hakkında bildiklerimiz:
  • macOS Yapı 19D76
  • Güncellenmiş Intel ve AMD grafik sürücüleri
  • AppleALC veya VoodooHDA ile güncellenmiş ses sürücüleri tarafından kurulan Catalina kullanıcılarının güncellenmesi gerekmez.
  • MacOS Catalina Uygulamasını Yükleme güncellendi - Bugünden önce App Store'dan macOS Catalina'yı indirdiyseniz ve yedek yükleyici USB'nizde en son sürüme sahip olmak istiyorsanız Mac App Store'a giriş yapın ve İndir'i tıklayın. Güncellenmiş macOS Catalina Uygulamasını Yükle Uygulamalar klasöründe bulunabilir.
‌MacOS Catalina‌ 10.15.3 güncellemesi Mac'inizin kararlılığını, güvenilirliğini ve güvenliğini artırır ve tüm kullanıcılar için önerilir.
Bu güncelleme:
  • MacOS kullanırken SDR iş akışları için Pro Display XDR'de düşük gri düzeylerinin gama işlemesini optimize eder
  • 16 inç MacBook Pro'da (2019) HEVC ve H.264 kodlu 4K video için çoklu akış video düzenleme performansını iyileştirir
Saygılarımızla. Kemal ALKIN - Technopat.net

Son düzenleme:
@blackandyellow bey, Catalina 10.15.3 hackintosh kurulum dosyasını nasıl indireceğiz? Maalesef Google Drive dosya büyük olduğu için sürekli hata veriyor. (Limit Aşımı) Bunu indirmenin bir yolu var mıdır? Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Kemal Hocam selamlar. Kurulum yaptiktan sonra maalesef boot edemiyorum. ++++++++++++ seklinde kaliyor. daha once aptiomemfix ile alakali bir hata vermisti simdi sadece +++++++++++ seklinde kaliyor. ama kurulum kisminda herhangi bir sikinti yok. icindeki config_default.plist kullaniyorum. ayriyeten igpu uzerinden goruntu aliyorum ve 0x012345678 fakeid ile inject ettim inteli. 1060 oldugu icinde boot flaglarin arasinda nv_disable=1 kullaniyorum. tesekkurler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı