OpenCore macOS Catalina etkinlik monitöründe hiçbir şey gözükmüyor

Ark_Us

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba.

Şöyle bir sorun var normalde etkinlik monitörü widneki görevden çok farklı değilmiş ama nedense bende hiçbir şey gözükmüyor bunu nasıl düzeltebiliriz? Bazen bir şey CPU ve hatta adaptörü sömürüyor ve ne yazık ki bunu göremiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-01-31 08.19.03.png
    Ekran Resmi 2022-01-31 08.19.03.png
    905,6 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:

Buradan iStats indirip, deneme sürümüyle dener misin bir?

Bu şekilde üst bar da gözükmesi gerek.

Ekran Resmi 2022-01-31 16.27.00.png

7/14 günlük bir deneme süreci var, deneme bitince ücretli oluyor. O süre zarfında etkinliği görebilirsiniz.

Buradan iStats indirip, deneme sürümüyle dener misin bir?

Bu şekilde üst bar da gözükmesi gerek.

Eki Görüntüle 1289931
Size de yanıt vermiş olayım, SS size aitse oradaki kullanımın kaynağı Spotlight.

Yükledim bütün değerleri görüyorum şu an. Program güzelmişde bunu crack basmam gerekecek gibi(tabii bir de basabilecek miyiz oda var :D)

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-01-31 08.51.31.png
    Ekran Resmi 2022-01-31 08.51.31.png
    299,7 KB · Görüntüleme: 35
Bu daha iyi gibi görünüyor ona bakayım hemen bu programda hoşa gitmeyen bir şey var anlık internet tüketimini göstermiyor atıyorum bir program 50 MBit/s veri tüketiyorsa onu 50 10 150 diye biriktirerek gösteriyor bunda öyle bir durum yoktur umarım.
İStat programı çöp kutusu taşıyıp boşalttım ama hala bellekte çalışıyor bu bayağı silinmedi bu programı nasıl sileceğim ben?
Daha bilgili birinden yardım aldım şu an düzeldi konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Herkese merhaba.

Şöyle bir sorun var normalde etkinlik monitörü widneki görevden çok farklı değilmiş ama nedense bende hiçbir şey gözükmüyor bunu nasıl düzeltebiliriz? Bazen bir şey CPU ve hatta adaptörü sömürüyor ve ne yazık ki bunu göremiyorum.
Galiba Hackintosh yaptınız. Güç yönetimini yapmış mıydınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı