macOS Catalina kurarken "Yükleyici verileri doğrularken bir hata oluştu." problemi

Son düzenleyen: Moderatör:
Diski APFS olarak biçimlendirip dene.

Tekrar denedim ilk yaptığımda "-v -x" şeklindeydi bu sefer "-x -v" yaptım böyle oldu. -v komutunu girmediğimde logo takılı kaldığı için ekliyorum.
Diski APFS olarak biçimlendirip dene.

Kurulum aşamasında geçebildiğim Config ile yeniden girdim diski APFS olarak formatlamak için ama bu sefer ekran sürekli böyle oluyor. Mouse hareket ediyor ama tıklamıyor. Klavye ile dil seçip ilerliyorum, o zaman da bu şekilde kalıyor daha ileriye gitmiyor. Sanırım pes ettim kurmayacağım.
Başka Config'le deneyince de diğer hatayı veriyor. Teşekkür ederim vaktinizi ayırdığınız için.
20200730_202539.jpg

20200730_202808.jpg

İg-platform ID olarak bunu girip dener misin?
0x12345678
Belleği yeniden hazırlamam gerek hazırlayıp değeceğim.
İg-platform ID olarak bunu girip dener misin?
0x12345678.

Elimdeki imaji depolamadan silmiştim harici HDD'ye atmıştım tekrar kopyala işlemini yapamadım sanırım hasar gördü diskten okuyamadı yeniden indirmek zorunda kaldım. MacBook Pro 14, 2 kullanarak dediğinizi yaptım aynı hatayı aldım kodlar akarken takıldı kaldı, daha sonra imajın içerisinden çıkan Config Intel laptop 1 ile aynı işlemi uyguladım diski APFS olarak formatladim ve bu hatayı verdi yeniden başlatırken disk formatlamada takılı kaldı.

Dosya Ekleri

• 20200731_222654.jpg
    20200731_222654.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Belleği yeniden hazırlamam gerek hazırlayıp değeceğim.

Elimdeki imaji depolamadan silmiştim harici HDD'ye atmıştım tekrar kopyala işlemini yapamadım sanırım hasar gördü diskten okuyamadı yeniden indirmek zorunda kaldım. MacBook Pro 14, 2 kullanarak dediğinizi yaptım aynı hatayı aldım kodlar akarken takıldı kaldı, daha sonra imajın içerisinden çıkan Config Intel laptop 1 ile aynı işlemi uyguladım diski APFS olarak formatladim ve bu hatayı verdi yeniden başlatırken disk formatlamada takılı kaldı.
Tarihi değiştir, date 0202150021 catalina için,
Bende işe yaradı

Geri
Yukarı