macOS FreeSync Monitörde G-Sync Açma

kadirsenkal

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Windows işletim sisteminde sorunsuz bir şekilde açılıyor ama Hackintosh işletim sisteminde Nvidia Driver Manager'a geliyorum, updates bölümünden güncelliyorum ve sonra G-SYNC bölümüne geliyorum, alt bölümde değişiklik yapmak için kilidi kaldırıyorum ama Enable G-SYNC a tıklanmıyor Ekran kartım: GTX 1060 6GB, monitör: Samsung C27F391 27" 4ms Full HD Curved.
Windows tarafında özellikle Fortnite oyununda sürekli her saniye bir yırtılma oluyordu şu an sorunum kalmadı. macOS bölümünde ise video izlerken yırtılma oluyor. Umarım macOS için bu Enable G-SYNC tiki açılır kısa süre içersinde.

Ekran Resmi 2019-01-27 02.14.19.png

Son düzenleyen: Moderatör:
G-Sync desteği yoksa kullanamazsın. Ek olarak ekran kartını sorunsuz tanıtabildin mi ?
Nasıl yani.. Windows'a geçtiğimde sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.. Ekran kartım G-Sync destekliyor monitörümde FreeSync desteği var ve DisplayPort ile kullanıyorum. Windows'a destek geldi ama henüz Hackintosh'ta göremedim.

Nasıl yani.. Windows'a geçtiğimde sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.. Ekran kartım G-Sync destekliyor monitörümde FreeSync desteği var ve DisplayPort ile kullanıyorum. Windows'a destek geldi ama henüz Hackintosh'ta göremedim.
Mac için nVidia WEB Driver güncellendi mi ki? Windows için güncellendikten sonra geldi çünkü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı