macOS Güzel Mi?

Aynı şekilde bende Logic X için macOS kullanmam gerekiyor sizce High Sierra mı yoksa Mojave mi kurmalıyım ?
Kullandığın PC bileşenlerine bakılırsa sende Nvdia ekran kartı kullanıyorsun. Mojave Nvdia ekran kartlarını desteklemiyor. High Sierra 10.13.6 (17G66) güncellemesiyle birlikte Nvdia kartlarına desteği kesti. Farzı misal işletim sistemini yüklemeyi başarsan bile ekran kartını tanıtamayacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şekilde bende Logic X için macOS kullanmam gerekiyor sizce High Sierra mı yoksa Mojave mi kurmalıyım ?
Ben mesleki olarak müzik ile ilgileniyorum ve şu an High Sierra kullanıyorum. Ve uzun zamandır müzik için Logic Pro X kullanıyorum, içiniz rahat olabilir su gibi sistem Hackintosh :)

Şunu bilmenizde fayda var. Hackintosh ile tam bir macOS keyfi alamazsınız. Hiç bir zaman bir Mac bilgisayarın verdiği zevki vermez ancak Yazılım ve Grafikerlikle ilgili iseniz tam size göre. Müzik ile ilgileniyorsanız pek tavsiye etmem. Zira Hackintosh'lar sesde her zaman geriden geliyor. Ancak genel yapısı itibari ile oldukça zevkli bir işletim sistemi.

Hackintosh'da Mac deneyimi neden yasanmasin? Macbook Pro i5 2012 ve Hackintosh bir masaüstü bilgisayara sahibim. Aralarında hiçbir fark yok hız olarakta özellik olarakta. Tek farkı osx'e özgü olan kısaltmaları, pencere geçişlerini kullanamamak biraz can sıkıyor.

Hackintosh'da Mac deneyimi neden yasanmasin? Macbook Pro i5 2012 ve Hackintosh bir masaüstü bilgisayara sahibim. Aralarında hiçbir fark yok hız olarakta özellik olarakta. Tek farkı osx'e özgü olan kısaltmaları, pencere geçişlerini kullanamamak biraz can sıkıyor.
Zevk ile deneyim ayrı bir şey. Mac'in verdiği hazzı asla veremez hackintosh.

Şunu bilmenizde fayda var. Hackintosh ile tam bir macOS keyfi alamazsınız. Hiç bir zaman bir Mac bilgisayarın verdiği zevki vermez ancak Yazılım ve Grafikerlikle ilgili iseniz tam size göre. Müzik ile ilgileniyorsanız pek tavsiye etmem. Zira Hackintosh'lar sesde her zaman geriden geliyor. Ancak genel yapısı itibari ile oldukça zevkli bir işletim sistemi.
Hahahaha, dediğinden hiç bir şey anlamadım. Ses de her zaman geriden geliyor derken ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı