macOS HD 4000 4 MB Sorunu

USB / Efı / Clover içindeki config dosyalarını masaüstüne yedekle ve sonra bu konumdan sil.
İçinde birden fazla HD 4000 için olan dosya var. Sırası ile bu dosyaların ismini config olarak değiştir.
USB İle sistemi açıyorsan sistemi bu dosyayı USB / Efı / Clover içine atıp dene.
Ek olarak sistem bilgilerinizi belirtin.

USB / Efı / Clover içindeki config dosyalarını masaüstüne yedekle ve sonra bu konumdan sil.
İçinde birden fazla HD 4000 için olan dosya var. Sırası ile bu dosyaların ismini config olarak değiştir.
USB İle sistemi açıyorsan sistemi bu dosyayı USB / Efı / Clover içine atıp dene.
Ek olarak sistem bilgilerinizi belirtin.

Hocam,malesef olmadı. Sistemide macbook air 2012 olarak güncelledim birebir aynı işlemci ekran kartı Core i5 3317U ama yine olmadı. Nerdeyse tüm yolları denedim. 2048 MB RAM, kext, tüm configleri, fake ID denedim ama olmadı.
Grafik kısmında yüklü kext yok diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam 4 MB olarak gözüküyor. Tüm fake ID'leri, ıntelframebuffer ve kextleri denedim.
Config dosyam config.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı