macOS Kurulumunda Fare ve Klavye Çalışmıyor

OsmanKayaW

Centipat
Merhaba, High Sierra kurulumunda her türlü boot edebiliyorum sorunsuz ta ki dil seçme kısmına kadar. Dil kısmında fare ve klavye çalışmamakta. Biraz araştırınca USB'lerden dolayı olduğunu öğrendim ve H55 anakartların çoğunda bu sorun varmış. Her şeyim destekliyor fakat sorunu nasıl çözebilirim?

Sistem:

Son düzenleyen: Moderatör:
H55 anakartlarının çoğunda USB sorunu yaşıyorlarmış birkaç yabancı kaynaktan öğrendim. Ayrıca Technopat Sosyal'de de konular mevcut fakat çözüm yok. Sistem çok rahat bir şekilde boot edebiliyor ta ki dil kısmına kadar.

Bizim imajımız ile mi deniyorsun sorusuna yanıt vermedin fakat H55 anakartlarda bu sorun yaşandığı konusu kesin ise imaj bir çözüm olmayacaktır.
Hocam sizin tüm imajlarınızı denedim, farklı sitelerinkini de denedim fakat çözüm olmadı dediğiniz gibi. Konu açmamın nedeni internette 2011-2014 yıllarında başarılı olanlar olmuş fakat çözüm yazmıyor olur da biri biliyordur diye açtım.
@tristessehivernale Bakarmısınız biraz araştırınca bi başarılı kurulum yakaladım.
SUCCESS HACKINTOSH OS X EL CAPITAN 10.11.6 BUILD 15G31 AT GIGABYTE H55M-S2V + INTEL CORE I3 550 + NVIDIA GT 210

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı