macOS Mojave Pil, WiFi, Klavye Tuşlarını Tanıtmak

BIOS ile alakalı olabilir. BIOS güncelliğini ve BIOS ayarlarınızı kontrol edin.
BIOS sürümüm günceldir. Ancak fazla ayar olmadığı için tüm ayarları yapamamıştım.
406445

406446
406447

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz kext nasıl yüklediniz ? Yüklerkende rebuild caches yapmanız gerekli idi.
KCPM aracı ile deniyorsan maintenance kısmındaki en alt kutucuğu işaretleyip execute demen gerekli.
Kext'i alıp dosyaya yapıştırmıştım hiçbir işlemden geçirmedim. Tecrübesizliğimden dolayı anlattınız işlemleri nasıl yapabilirim. İlginiz için teşekkür ederim.

İlk olarak kext yüklediğin yerden sil ve belirttiğim şekilde rebuild caches yapıp sistemi yeniden başlatıp dene.
Olmaz ise verdiğim kext'yi KCPM aracı ile S/L/E içine yükleyip rebuild caches yapıp yeniden başlatıp dene.
Kext yüklemek için Install olan bölüme kext sürüklerken kendisi otomatik yükler.

İlk olarak kext yüklediğin yerden sil ve belirttiğim şekilde rebuild caches yapıp sistemi yeniden başlatıp dene.
Olmaz ise verdiğim kext'yi KCPM aracı ile S/L/E içine yükleyip rebuild caches yapıp yeniden başlatıp dene.
Kext yüklemek için Install olan bölüme kext sürüklerken kendisi otomatik yükler.
Kext'i silip terminale kodu yazdım daha sonra bilgisayarı yeniden başlatım. Sonrasında yüzde gittiği için dosyayı geri yükledim ve halen takılı bide KCMP aracıyla şunları yapın demişsiniz. KCMP aracını interneten indirilmiyor hata veriyor. Daha doğrusu dediğiniz den bir şey anlamadım kusura bakmayın.
Ekran Resmi 2019-06-21 19.12.22.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı