Çözüldü macOS Sierra "panic(cpu 0 caller) zone_limit" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Teomanist02

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Mavericks kurulumu yapmaya çalışırken de benzer bir hata almıştım macOS Sierra 10.12.6 USB boot edip başlattıktan sonra Clover'dan yükleme işlemine geçiyorum ve böyle bir hata alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Sistem bilgisi:
Lenovo U510
Intel Core i5-3317U
4GB RAM
Intel HD Graphics 4000 ve Nvidia GPU

1JY4JY-2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 4000 için olan Config dosyası ile dene.

Söylediğinizi uyguladım fakat bu seferde oluşturduğum hfs bölümü için bu disk önyükleme için kullanılamaz hatası alıyorum. D bölümünü silmeden Efi bölümü 350 MB yapmam mümkün mü acaba ? Şu anda Efı 100 MB olarak görünüyor.

Sistem kurtarma bölümü oluşmuyor. Efi bölümü oluşturabildim ama şu şekilde yaptım.
Diskpart
List disk
Select disk 0
Clean
Convert gpt
Select disk 0
Create partition efi size=350
Exit

Bu sekilde Efi oluştu ama bu seferde dediğim gibi ortalama 500 MB'lık sistem kurtarma bölümü oluşmadı. Buda sistemde ufak bir hata da çökmeye neden oluyor.
@claus

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı