MacOS'a geçmeli miyim?

Hocam macOS güzel evet ama Recep hocamın bir sözü var "Hackintosh emek işi" diye. Ne demek istediğimi siz anladınız.
Evet sanırım yine Windows'a kaldık. Hocam burası yeri değil ama geçen konudaki sorun hala devam ediyor. Çok eski bir dürüm yükledim sorun daha az oluyor ama hiç bitmiyor. Ümidi kestim artık size de teşekkürler.

Hocam zaten öyle yaptım ilk ama sistem çöktü ya hayata küstü resmen Mint. Linux zor iş.
Elementry OS!!!(!)
Arch kurup(sanılanın aksine acayip kolay), Gnome masaüstünde şunları uygulayabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video da gösterilmeyen tek şey sudo pacman -S gnome-tweaks'dir. sudo apt install yerine sudo pacman -S kullanırsınız olur biter.

Elementry OS!!!(!)
Arch kurup(sanılanın aksine acayip kolay), Gnome masaüstünde şunları uygulayabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Video da gösterilmeyen tek şey sudo pacman -S gnome-tweaks'dir. sudo apt install yerine sudo pacman -S kullanırsınız olur biter.
Hocam GNOME önermiyorlardı sanki.

Niye önermesinler? KDE Plasma önermedim çünkü o sisteme KDE Plasma gitmez. XFCE de çok sevilen bir D.E. değil o yüzden.
Yine aklıma girdi. Yapsam mı acaba? Hocam bir de Linux Mint'i kurarken Windows'un yanına kur seçeneği vardı Arch Linux'da da var mı? Bir de Windows'un yanına kur desem kendini nereye kuruyor ve silerken Windows'a zarar vermez mi? Öyle olursa Dual Boot yapacağım.

Yine aklıma girdi. Yapsam mı acaba? Hocam bir de Linux Mint'i kurarken Windows'un yanına kur seçeneği vardı Arch Linux'da da var mı? Bir de Windows'un yanına kur desem kendini nereye kuruyor ve silerken Windows'a zarar vermez mi? Öyle olursa Dual Boot yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı