Oyun Mad Max 54TL

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
54TL gayet güzel bir fiyat.

Oyunun amacı: (ChatGPT)
"Mad Max" 2015 yılında avalanche studios tarafından geliştirilen bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, aynı adı taşıyan mad Max film serisine dayanmaktadır. Oyun, post-apokaliptik bir açık dünyada geçer ve oyunculara mad Max'in dünyasını keşfetme ve hayatta kalma mücadelesine katılma fırsatı verir.

Oyunda, oyuncular mad Max'i kontrol eder ve düşman çetelerle savaşarak ve araç sürerek bir çöl ortamında hayatta kalmaya çalışır. Oyuncular, Max'in kendisini güçlendireceği ve araçlarını iyileştireceği bir dizi görevi tamamlamak için açık dünyayı keşfeder. Oyun, araç savaşları, el yapımı silahlar, keşif ve çatışmalar gibi çeşitli oyun mekaniklerini içerir.

Oyuncular, Max'in arabasını güçlendirebilir, yeni silahlar ve yükseltmeler keşfedebilir ve açık dünyadaki farklı bölgelerde çeşitli görevleri yerine getirebilir. Oyuncular, saldırı ve savunma amacıyla düşmanlarıyla çatışabilir veya taktiksel bir yaklaşım benimseyebilir. Ayrıca, oyunda zorlu çöl fırtınaları ve diğer tehlikelerle karşılaşabilirler.

Mad Max, geniş bir açık dünya sunar ve oyunculara keşif yapma ve farklı yan görevlerle ilgilenme özgürlüğü verir. Oyunda grafiksel olarak etkileyici bir çöl ortamı sunulur ve atmosferik bir post-apokaliptik dünya yaratılır.

Oyun, hem hikaye tabanlı ana görevleri hem de yan görevleri içeren bir oyun ilerleme sistemi sunar. Oyuncular, ödüller kazanarak ve Max'i daha da güçlendirerek oyunun ilerleyen bölümlerinde daha zorlu görevlerle başa çıkabilirler.

"Mad Max", oyunculara post-apokaliptik bir dünyada hayatta kalma mücadelesi verme, araç sürme ve savaşma, keşfetme ve macera dolu bir deneyim sunma fırsatı veren bir oyun olarak beğeni toplamıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
54TL gayet güzel bir fiyat.

Oyunun amacı: (ChatGPT)

Bence biraz daha beklesinler. Steam'de 15-16 liraya kadar düşüyordu. Bu kadar para fazla bu oyuna. 94 saat oynayıp tüm yan görevleri bitirmiş biri olarak söylüyorum. Görevler çok tekrar ediyor.

Zam aldıktan sonra Steam'de indirime hiç girmemiş, daha önce %75 oranında indirim aldığını göz önüne alırsak Yaz İndiriminde 67,25 TL'ye düşecektir. 54 TL biraz uyguna geliyor, sizin bileceğiniz iş.

Bana göre 67,25 TL'yi de 54 TL'yi de hak etmiyor, eski fiyatta kalsaydı kesinlikle alınırdı. 40 saate yakın her şeyini bitirdim, eğlendim ama çok tekrar ediyor ve dövüş sistemi kısa sürede aşırı şekilde sıkıyor.

54 TL'yi bu oyuna harcamak yerine Steam'de hala zam almamış kaliteli oyunlar var, Yaz indiriminde onları alabilirsiniz.

Amele Simulatorü. 8 saat falan takılıp saldım, ana görevlere gitmek için zorunlu yan görev yaptırıyor. Finalini izleyip sildim ben iyi ki silmişim değmezdi saatlerce aynı şeyi yapmaya.

Geri
Yukarı