Fitness'tan sonuç alınmaıyor

kayraz

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, 12 gündür ağırlık kaldırıyorum, gereken kalorimin 500 kalori aşağısını alıyorum, ve buna çok dikkat ediyorum yani fazla kalori almıyorum, haftada 3 gün spor yapıyorum 1- 1.30 saat olacak şekilde,
Fakat 12 günde kilomda düşüş görmedim hatta artış gördüm, sizce kalorime sadık kalınır mı? Yoksa kalorimi yavaş yavaş düşürmeli miyim?

Merhaba, 12 gündür ağırlık kaldırıyorum, gereken kalorimin 500 kalori aşağısını alıyorum, ve buna çok dikkat ediyorum yani fazla kalori almıyorum, haftada 3 gün spor yapıyorum 1- 1.30 saat olacak şekilde,
Fakat 12 günde kilomda düşüş görmedim hatta artış gördüm, sizce kalorime sadık kalınır mı? Yoksa kalorimi yavaş yavaş düşürmeli miyim?

500 kalori aşağısında devam et. Vücudun ödem tutmuştur. Kardiyonu ve ağırlık antrenmanını yap protein ağırlıklı beslen. 12 günde veremezsin zaten kilo.

500 kalori aşağısında devam et. Vücudun ödem tutmuştur. Kardiyonu ve ağırlık antrenmanını yap protein ağırlıklı beslen. 12 günde veremezsin zaten kilo.
Kardiyo çok fazla yapmıyorum, fırsat bulduğumda yürüyüşe çıkıyorum, bundan sonra dikkat ederim, 12 günde kilo vermeyi beklemiyordum ama kilo artışı görünce birşeyleri yanlış yaptığımı düşündüm, teşekkür ederim.

kardiyo çok fazla yapmıyorum, fırsat bulduğumda yürüyüşe çıkıyorum, bundan sonra dikkat ederim, 12 günde kilo vermeyi beklemiyordum ama kilo artışı görünce bir şeyleri yanlış yaptığımı düşündüm, teşekkür ederim.

Antrenman sonuna 30 dk kardiyo ekle. Bu süreçten vazgeçme 15 20 senede aldığın kiloyu 1 2 ayda veremezsin zaten bende 38 kg verdim.

Antrenman sonuna 30 dk kardiyo ekle. Bu süreçten vazgeçme 15 20 senede aldığın kiloyu 1 2 ayda veremezsin zaten bende 38 kg verdim.
Bende 25 kilo verdim diyetisyen eşliğinde, ama vücudum skinny fat oldu ;D, şuanda işte antrenman yapmaya çalışıyorum, teşekkürler tavsiye için.

Bende 25 kilo verdim diyetisyen eşliğinde, ama vücudum skinny fat oldu ;D, şu anda işte antrenman yapmaya çalışıyorum, teşekkürler tavsiye için.

Bende ilk baş skinny fat olmuştum 73 kiloya düştüğümde şu an 84 kiloyum ve skinny fat değilim kurtuldum hocam başarılar size de :)

Yeni konular

Geri
Yukarı