Mafia 1 oynamadan Mafia 2 oynanabilir mi?

Oyun 12-13 saatlik bir oynanış süresine sahip. Sizin için o kadar kötü değilse oynamanızı tavsiye ederim. Mafia serisinde en sevdiğim oyun Mafia II olmuştur, ta ki Mafia oynayana kadar. Gerçekten hikayesi muazzam.
Kesinlikle katılıyorum şu zamana kadar çok fazla hikaye ağırlıklı oyun oynadım ama hiçbirini Mafia 1 kadar sevmedim.

Hocam hikaye açısından herhangi bir bağlantı yoksa o mekaniklere katlanmak istemem. Oyun elbette güzeldir fakat şu anlık ilgimi çekmiyor.

İlk attığım mesajda yazmıştım belki görmemişsinizdir hocam sisteminiz açabiliyorsa defintive Edition'unu oynayabilirsiniz şahsen normalini oynamayı denemiştim fakat hız sınırı olayı ve silah mekanikleri çok zorlamıştı fakat Defintive Edition'da normale göre çok daha basit.

İlla definitive edition oynamana gerek yok bu arada. 1. oyun da direkt olarak oynayabilirsin. Kesinlikle sıkılmazsın ve şunu da söyleyeyim böylesine mükemmel bir seriyi heba etme 1 - 2 - 3 diye git bitir.

İlla definitive edition oynamana gerek yok bu arada. 1. oyun da direkt olarak oynayabilirsin. Kesinlikle sıkılmazsın ve şunu da söyleyeyim böylesine mükemmel bir seriyi heba etme 1 - 2 - 3 diye git bitir.
Mekanikler gerçekten zor hocam bana oynaması çok zor gelmişti zaten Defintive Edition ile normal arasında zorluk hariç fark yok diye biliyorum.

Evet ikisi bağlantılı oyunlar değil. Eğer sisteminiz iyiyse Mafia 1 defintive Edition öneririm.
Nasıl bağlantılı oyunlar değil? Daha yeni bitirdim. Kesinlikle Mafia 1 ile Mafia 2 ile ufak bir ana karakterleri bağlantılı.

Öncelik Mafia1 sonra, mafia 2 oynayın kesinlikle bağlantı var. Hiç bir şey anlamazsınız.

Geri
Yukarı