Çözüldü Mafia 2 0xc000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10
Rapor paylaşın:

@MAYFYA2YARDIM

@Bir Matmazel deneme yanılma yöntemiyle sorun çözülmez. Kaldı ki, bunlar yüklense bile hatalı dosya silinmeden sorun yine çözülmez.

@Lemmy Kilmister deneme yanılma yöntemiyle sorun çözülmez. Ayrıca bu sorun genellikle oyun dosyalarından değil, el ile kopyalanan .dll dosyalarından kaynaklı. Hatalı dosya silinip ilgili paket yüklenerek sorun çözülüyor.

Arkadaşlar, lütfen bilmediğiniz konulara cevap yazmayın.

Merhaba, bu sorun 2 gün önce PES 2013 yüklediğimde oldu. Programları güncellemiştim sorun çözülmüştü. Olmadıysa da kusura bakma, iyi günler.

Hepsini denmiş bulunmaktayım. Çözülmedi, dün bu saatte oyunu kurdum hala açamadım.
Rapor paylaşın yardımcı olalım. Yukarıdaki arkadaşları dikkate almayınız.

Yahu arkadaşlar, bilmediğiniz konulara cevap yazmayın! Bu kadar zor mu? Şu anda konu sahibini yanlış yönlendirmekten başka yaptığınız yok.

Ortaya söyledim, kim üstüne alınırsa alınsın.

Bu arada bilgisayarcılığın en önemli noktalarından biridir deneme yanılma. Neden öyle dediniz? Bilgisayarcılıkta deneme yanılma vardır ve olmalıdır bence.
Bazı sorunlar için deneme yanılma bir çözüm yolu olabilir ama arkadaşın sorunu oluşturacağı bir Process Monitor raporuyla nokta atışı tespit edilip çözülebilecekken neden bu kadar uğraşsın? Kaldı ki, uğraşsa bile hatalı dosya silinmeden sorun yine çözülmeyecek.

Bu linke tıklayarak çözümü deneyebilirsiniz:
Her 0xc000007b hatasının çözümü aynı değildir.

Kaç yıldır bu işin içindeyim, ilk defa sunduğum çözümü reddeden bir grup gördüm.
Demek ki verdiğiniz çözümde bir yanlışlık var.

Hepsini denmiş bulunmaktayım, çözülmedi. Dün bu saatte oyunu kurdum reisim, hâlâ açamadım.
Bir Process Monitor hata raporu oluştursanız sorununuzu anında tespit edip bulabileceğiz.

Oluşturduğunuz raporu MediaFire'ye yükleyip paylaşın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı