Çözüldü Mafia 2 0xc000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10
Rapor paylaşın:

@MAYFYA2YARDIM

@Bir Matmazel deneme yanılma yöntemiyle sorun çözülmez. Kaldı ki, bunlar yüklense bile hatalı dosya silinmeden sorun yine çözülmez.

@Lemmy Kilmister deneme yanılma yöntemiyle sorun çözülmez. Ayrıca bu sorun genellikle oyun dosyalarından değil, el ile kopyalanan .dll dosyalarından kaynaklı. Hatalı dosya silinip ilgili paket yüklenerek sorun çözülüyor.

Arkadaşlar, lütfen bilmediğiniz konulara cevap yazmayın.

@Bir Matmazel deneme yanılma yöntemiyle sorun çözülmez. Kaldı ki, bunlar yüklense bile hatalı dosya silinmeden sorun yine çözülmez.
Deneme yanılma değil ki bu. Bu dediklerimi yaparsa düzelecektir yüksek ihtimalle.

Bu arada bilgisayarcılığın en önemli noktalarından biridir, deneme yanılma. Neden öyle dediniz? Örneğin bir sorun var. RAM'de mi diye başka RAM denersin, PSU için başka PSU denersin. Yani bilgisayarcılıkta deneme yanılma vardır ve olmalıdır bence.

Artı -3 Eksi
Merhaba, bu sorun 2 gün önce PES 2013 yüklediğimde oldu. Programları güncellemiştim sorun çözülmüştü. Olmadıysa da kusura bakma, iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı