Mafia 2 Classic düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim Mafia 2 oynamaya her türlü yetiyor ama 640x480 çözünürlükte en düşük ayarlarda 48 FPS alıyorum. Ekran kartı 80 derece işlemci 74 derece. Normal değerler. Bu arada oyun korsan. Korsana destek yok gözüme sokmayın biliyorum. Normalde bu yaz tatilinde almayı düşünüyordum indirime girince. Ama Definitive Edition geldi ve oyun 199TL oldu.

Korsana destek vermek yasak olduğu için bu konuya yardım edersem ceza alırım. Lütfen oyunu satın alıp tekrar konu açın.

Bunlardan satın alabilirdin. Geçen haftaya kadar stokları vardı.

Bunlardan satın alabilirdin. Geçen haftaya kadar stokları vardı.
Şu an para buldum almak için.
Korsana destek vermek yasak olduğu için bu konuya yardım edersem ceza alırım. Lütfen oyunu satın alıp tekrar konu açın.
Orijinal oyunda denemenizi tavsiye ediyorum.
Bakın, normalde indirimleri bekliyordum alacaktım fakat Definitive Edition çıkınca, yani oyun 199TL olunca, ayrıca Definitive Edition'u sistemim kaldırmayacağını bildiğim için korsan indirdim. İsterseniz e-mail'den cevap verin, eğer çözümü biliyorsanız. [email protected]

Korsana destek yok.

Orijinal oyunu satın alın, sorun çıkarsa konu açarsınız.

Çözümü biliyordum ancak korsana destek yok.

@Emre C @marcel'o @dogant konuyu kilitleyebilir misiniz?

Artı -1 Eksi
Korsana destek yok.

Orijinal oyunu satın alın, sorun çıkarsa konu açarsınız.

Temizlik ve termal macun değiştirmenizi öneririm 👍
Bakımını 3 hafta önce yaptırdım. Allah aşkına biraz anlamaya çalışın. 199TL'ye Mafia 2 Definditive Edition alıyorum ve Classic yanında geliyor. Elime şu an para geçti 50 TL Steam'de oyun 199TL

Bakımını 3 hafta önce yaptırdım. Allah aşkına biraz anlamaya çalışın. 199TL'ye Mafia 2 Definditive Edition alıyorum ve Classic yanında geliyor. Elime şu an para geçti 50 TL Steam'de oyun 199TL
Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum ama Steam'den Demo'sunu oynuyorum?
Korsan oynamıyorum yine de.
Sizi anlıyorum. Ancak korsana destek yok. Her ne kadar d3t ve Hangar 13 kötü bir remastered yapmış olup, kötü bir fiyat ile oyunu satışa sunmuş bile olsalar bile korsan oynamamalısınız.

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum ama Steam'den Demo'sunu oynuyorum?
Korsan oynamıyorum yine de.
Sizi anlıyorum. Ancak korsana destek yok. Her ne kadar d3t ve Hangar 13 kötü bir remastered yapmış olup, kötü bir fiyat ile oyunu satışa sunmuş bile olsalar bile korsan oynamamalısınız.
Anladım hocam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı