Mafia 2 Definitive Edition %100 Türkçe Yama

Sorunlu çeviri istatistiklere yanlışlıkla girdim görevin ortasında oyun kapandı.Çeviri tatmin edici değil karakterler ve bazı yazılara uyumsuz.

Ben yükledim. Fakat oyundan çıkınca tüm saveim silinmişti. Tesadüfmüdür diye tekrar oynayıp çıktım oyundan ve gene silindi.

Eki Görüntüle 1498377

Türkçe Yamayı İndirmek İçin Tıkla
Virüs Total Sonucu

Not: Bu yamayı aslen yapan OyunCeviri.Net ekibidir uyarlayan Lalilaktır. ve Mafia2 için yapılmıştır, modun tek uyumsuzluğu kurduğunuz zaman grafik ayarlarını yapamamanız, bunu engellemek için ilk önce oyuna girip, grafik ayarınızı kendinize göre yapıp kaydedip oyundan çıkıp kurulumu yapınız.

Kurulum: Yama Steam,Korsan veya Epic Store ile uyumludur, tek yapmanız gerek PC Klasörünü ( Mafia II Definitive Edition ) klasörünün üzerine sürükleyip tümüne evet demektir.

Eki Görüntüle 1498370

Eki Görüntüle 1498372

Eki Görüntüle 1498371

Eki Görüntüle 1498373

Eki Görüntüle 1498374

Eki Görüntüle 1498375
İndirilebilir içeriklerin (Örn: Joe'nin maceraları) altyazısınıda kapsıyor mu ?

Eki Görüntüle 1498377

Türkçe Yamayı İndirmek İçin Tıkla
Virüs Total Sonucu

Not: Bu yamayı aslen yapan OyunCeviri.Net ekibidir uyarlayan Lalilaktır. ve Mafia2 için yapılmıştır, modun tek uyumsuzluğu kurduğunuz zaman grafik ayarlarını yapamamanız, bunu engellemek için ilk önce oyuna girip, grafik ayarınızı kendinize göre yapıp kaydedip oyundan çıkıp kurulumu yapınız.

Kurulum: Yama Steam,Korsan veya Epic Store ile uyumludur, tek yapmanız gerek PC Klasörünü ( Mafia II Definitive Edition ) klasörünün üzerine sürükleyip tümüne evet demektir.

Eki Görüntüle 1498370

Eki Görüntüle 1498372

Eki Görüntüle 1498371

Eki Görüntüle 1498373

Eki Görüntüle 1498374

Eki Görüntüle 1498375
yaman bozuk.

Yeni konular

Geri
Yukarı