Mafia 2 editim

Svp 13 kullanarak yaptığım Mafia 2 editim. Gelişmek için kötü eleştirilerinize ihtiyacım var, umarım beğenirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gangsta's Paradise ön sipariş verebiliyor muyuz?

İşem
Çok güzel olmuş, elinize sağlık.

Kullandığınız yazı karakterleri pek iyi olmamış, o konuda geniş bir arşiv yapıp uygun yazı tiplerini kullanırsanız harika olur. Son olarak videonun kapanış kısmı sönük kalmış, daha vurucu bir bitiriş ile harika bir çalışma ortaya çıkar diye düşünüyorum.

Kamera geçişleri ve uyum şahane olmuş, tekrar elinize sağlık.
Bir yazınızda işlemcinizin 3600x olduğunu okudum 240 mm lik bir sıvı soğutma serin kalmasına yeter mi?

Evet, kesinlikle yetiyor. Ben sıvı soğutmayı NH-U12S SE-AM4 ile değiştirdim. Noctua'nın tüm ürünlerinden inanılmaz memnunum. Sıvı soğutma ile yük altında maksimum 54 derece olan işlemci, kullandığım hava soğutma ile yük altında 52-54 derece arasında seyrediyor.

Her iki soğutma sistemi de işinizi görecektir ama Noctua'nın sadeliğine ve sessizliğine hayranım. :)

İşem

Bir yazınızda işlemcinizin 3600x olduğunu okudum 240 mm lik bir sıvı soğutma serin kalmasına yeter mi?

Evet, kesinlikle yetiyor. Ben sıvı soğutmayı NH-U12S SE-AM4 ile değiştirdim. Noctua'nın tüm ürünlerinden inanılmaz memnunum. Sıvı soğutma ile yük altında maksimum 54 derece olan işlemci, kullandığım hava soğutma ile yük altında 52-54 derece arasında seyrediyor.

Her iki soğutma sistemi de işinizi görecektir ama Noctua'nın sadeliğine ve sessizliğine hayranım. :)
Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB CPU Sıvı Soğutma - MLW-D24M-A20PC-R1 - incehesap.com nasıl olur sizce işlemci r5 3600x

Geri
Yukarı